KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Anglija- Škotija

Pažintinė kelionė į senovinę Angliją ir paslaptingąją Škotiją

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Gentą, miestą vakarų Belgijoje. Pažintis su miestu: Šv. Bavo katedra, gotikinė varpinė, Rotušė, Šv. Mikalojaus bažnyčia, senasis Graslei uostas su viduramžių pirklių gildijų namais, grafų pilis-tvirtovė. Kelionė per Belgiją, Prancūziją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė į Didžiąją Britaniją. Pažintis su Londonu – vienu gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų, Jungtinės Karalystės sostine (pėsčiomis ir miesto transportu): Vestminsterio abatija – Anglijos karalių karūnavimo ir laidojimo vieta, žymių Anglijos žmonių ir poetų panteonas, Parlamento rūmai, miesto simbolis – Didysis Benas, Ministro Pirmininko rezidencija, didžiausia ir populiariausia Trafalgaro ir Pikadilio aikštės. Viktorijos laikų inžinerijos stebuklas – Tauerio tiltas ir Tauerio tvirtovė, išgarsėjusi savo kalėjimu, Šv. Pauliaus katedra – sero Kristoferio Reno baroko architektūros stebuklas, šiuolaikinis Doklando rajonas, Haid parkas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į karališkąją rezidenciją – Vindzoro pilį*, jau 900 metų priklausančią karališkajai šeimai. Aplankysime gotikinę Šv.Jurgio koplyčią, karališkuosius apartamentus, iškilmių sales. Trumpam sustosime Solsberio miestelyje, kur apžiūrėsime vieną iš didingiausių katedrų, pastatytą XIII a. ir turinčią aukščiausią bokšto smailę (123 m.) Jungtinėje Karalystėje. Vykstame į Stounhendžą* - unikalų paminklą pasaulyje, kuris garsus savo priešistorine akmenų šventykla. Tai išties įdomus ir labai senas statinys, kurį sudaro ratu išdėstytos didžiulės akmeninės plokštės. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Viljamo Šekspyro gimtinę – Stratfordą prie Eivono. Ekskursija po vietas, susijusias su Šekspyro gyvenimu: aplankome rašytojo namą – muziejų*, Šv. Trejybės bažnyčią – Šekspyro amžinojo poilsio vietą, Karališkąjį Šekspyro teatrą, kuriame vyksta Šekspyro kūrinių festivaliai. Atvykstame į Česterį, kuris pasižymi ypatinga fachverko stiliaus architektūra. Pasivaikščiojimas po senovinį romėnų įkurtą miestą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Velsą. Uolėti kalnai, giliai pasislėpę smaragdo žalumo slėniai ir bekraščiai jūros peizažai užburia ir įkvepia. Aplankome Karnarvono miestelį, garsėjantį pilimi, kurioje nuo 1911 m. vyksta iškilminga Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo investitūra. Pažintis su Konvy miesteliu, kurio pilis ir miesto sienos yra didžiausia, stipriausia ir geriausiai išsilaikiusi tvirtovė šiaurės Velse. Pakeliui sustojame prie miestelio ilgiausiu pavadinimu, geriau žinomą kaip Llanfair PG. Vykstame per nacionalinį Snoudonijos parką ir grožimės įspūdingais kraštovaizdžiais. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame link Škotijos. Pakeliui aplankome Jorką – viduramžių miestą, šiaurinės Anglijos sostinę. Apžvalginė ekskursija: II a. romėnų pastatytos gynybinės sienos, romaninė-gotikinė XI-XV a. Katedra, kurios langų vitražuose vaizduojamos pasaulio sutvėrimo ir Apokalipsės scenos, Šemblio gatvelė su tradiciniais juodai baltais namukais. Trumpas sustojimas Darame, kuris garsus Normanų laikų katedra su devynių altorių koplyčia. Atvykstame į Škotiją – išdidžių, laisvę mylinčių žmonių šalį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame į vaizdingąją Bleiro pilį*. Ši pilis senoji Atholo grafų rezidencija, kurioje puikiai dera Škotijos istorija ir dabartis. Čia eksponuojamos baldų, paveikslų, ginklų ir porceliano kolekcijos. Kvapą gniaužianti išvyka tipišku škotišku peizažu: akį džiugins kalnai aštriomis viršūnėmis, vingiuoti slėniai, ūksmingi miškai, tamsūs paslaptingi ežerai, avių bandos. Pravažiuojame Lochneso ežero pakrante – tai didžiausias gėlo vandens Škotijos ežeras su paslaptingąją pabaisa Nese. Trumpas sustojimas Fort Williams – miestelyje, įsikūrusiame aukščiausio Škotijos kalno Ben Nevis (1344 m.) papėdėje. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Pažintis su Škotijos sostine Edinburgu. Ekskursijos metu aplankysime: Edinburgo pilį*, kurioje įsikūręs Karališkasis Škotijos muziejus ir saugomas Skono akmuo, o pilies Didžiojoje salėje iki XVII a. posėdžiavo Škotijos parlamentas: Šv. Margaritos koplyčia, Karališkoji mylia, aplink ją XII a. pradžioje pradėjo kurtis miestas, vitražais garsi Šv. Gilio katedra. Vėliau vaizdingu keliu, Šiaurės jūros pakrante vykstame į Niukaslą. Kėlimasis į Amsterdamą. Nakvynė kelto kajutėse.

10 diena. Ryte atplaukiame į Amsterdamą. Plaukimas Amsterdamo kanalais* arba apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Dam aikštė, Karalių rūmai, Naujoji katedra, gėlių turgus. Laisvas laikas. Apie pietus išvykstame į Lenkiją. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelto per Lamanšą arba Eurotunelio bilietai; 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 150 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!