KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Apie mus

Mūsų įmonė visada pasiruošusi išspręsti klientų problemas, kylančias norint važiuoti į tokias užsienio šalis, kaip Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir kt. Greitai ir kokybiškai sprendžiame vizų ir registracijos klausimus, palaikydami žemą kainų ir aukštą aptarnavimo lygį. Glaudus bendradarbiavimas su užsienio biurais — tai pagrindinis mūsų darbo operatyvumo faktorius, leidžiantis mums nesinaudoti tarpininkų paslaugomis. Todėl visada sutaupome Jūsų laiką ir pinigus.

Kadangi esame didžiausių kelionių organizatorių atstovai, siūlome didelį poilsinių, pažintinių bei verslo kelionių jau pamėgtais lietuvių maršrutais pasirinkimą: Turkija, Egiptas, Kanarų salos, Ispanija, Italija, Graikija, Tunisas, Tailandas ir kt. Džiaugiamės, galėdami Jums pasiūlyti platų kelionių į pamėgtas šalis pasirinkimą už prieinamas kainas.

Siekdami dar geriau aptarnauti savo klientus, rūpinamės, kad mūsų darbuotojai turėtų aukščiausią kvalifikaciją ir nuolatos tobulėtų. Profesionalūs darbuotojai suteiks Jums visą reikalingą informaciją apie galimybes keliauti ir ilsėtis bei parinks optimaliausius sprendimus pagal geriausią kainos ir kokybės santykį, atsižvelgdami į asmeninius kiekvieno poilsiautojo poreikius bei norus. Mūsų tikslas - padėti visiems, norintiems keliauti, pamatyti pasaulį, prasmingai praleisti atostogas, pailsėti bei patirti nepakartojamų įspūdžių.

Taip pat per mūsų įmonę Jūs galite įsigyti lėktuvų, autobusų ir keltų bilietus. Lėktuvų bilietus parduodame, naudodamiesi visame pasaulyje pripažinta, universalia kompiuterine avia bilietų rezervavimo sistema “Amadeus”. Šios sistemos dėka mes galime Jums parinkti net ir pačius sudėtingiausius maršrutus į bet kurį pasaulio kraštą.

Keltų bilietai parduodami, naudojant AS Tallink Grupp; DFDS Seaways, AB; UAB Stena Line sistemas.

Autobusų bilietai parduodami per tokias internetines bilietų įsigijimo sistemas, kaip TOKs, Ecolines, Kautra ir Ollex.
    
Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mūsų biurą:

    
Taikos pr. 48A,
LT – 91213 Klaipėda
Tel.:846 210250
Tel/Faks.:846 210820
Mob. tel.:+370 65017303
El. paštas: info@ethalon.lt

    

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!