KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Balio sala su poilsiu

Balio sala: žiupsnelis pažinties ir poilsis

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1diena  VILNIUS - HELSINKIS - SINGAPŪRAS  Vakare išskrendate į Singapūrą (su persėdimu Helsinkyje).

2 diena  SINGAPŪRAS - BALIS  Atskridę į Singapūrą tą pačią dieną skrisite į Balį. Atvykusius į šią egzotišką salą Jus pasitiks viešbučio arba vilos personalas ir perveš į pirmąją nakvynės vietą - Ubudo miestelį.

3 - 6 dienos  POILSIS UBUDO MIESTELYJE (pusryčiai)Šias dienas Jūsų laukia poilsis džiungliškos išvaizdos Ubudo miestelyje, esančiame salos viduryje. Miestelis įsikūręs patogioje vietoje, todėl iš čia siūloma nemažai įdomių ekskursijų. Ypač rekomenduojame nuvykti iki žymiųjų Ubudo ir Tegallalang ryžių terasų, kur gerdami gaivinantį tropinį gėrimą ar puodelį popiečio kavos galėsite žavėtis užburiančiu vaizdu.

Ilsėdamiesi Ubude nepraleiskite progos aplankyti ir Šventojo beždžionių miško, kuriame išvysite tarp egzotiškų augalų gyvenančias ilgauodeges makakas, regėsite šventas skulptūrėles bei pasislėpusias induistų šventyklas bei pajausite neapsakomai tobulą bei raminančią harmoniją tarp gamtos ir žmonių sukurtų stebukų.

Religija - neatsiejama Balio salos kultūros dalis. Sakoma, kad čia šventyklų, kurios vadinamos "puromis", daugiau nei gyvenamųjų namų. Todėl atostogaujantiems Balio saloje ypač rekomenduojame nuvykti aplankyti bent kelias iš purų. Viena žinomiausių - Tirta Empul šventykla, garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio žmonės "apsivalo". Dėmesio vertos ir Pura Besakih, Goa Gajah ("Dramblio urvo"), Pura Taman Saraswati, Ulun Danau Bratan ir Gunung Kawi šventyklos.Gamtos mylėtojus ypač sužavės Gunung Agung ugnikalnis, esantis aukščiausiu tašku visoje saloje. Įdomu pamatyti ir Tukad Unda užtvanką, kuri atrodo tarsi krioklys. Ši vieta ypač mėgstama fotografuotojų ir išdykaujančių vaikų.

Svečiuodamiesi Ubudo miestelyje patariama pasigrožėti Balio salos šokiais. Be galo įdomūs Legong - Barong Waksirsa šokiai, kuomet skambant tradicinėms dainoms puošniais kostiumais pasipuošę atlikėjai demonstruoja dailius cheorografinius judesius. Įspūdingos ir Kecak ugnies ir transo šokių ir muzikos dramos, kur pagrindiniai atlikėjai - vyrai.

Ubude siūloma taip pat išsinuomoti dviračius ir pavažinėti po aplinkines vietas. Čia taip pat organizuojami autentiškos Balio virtuvės maisto gaminimo pamokėlės. O norintys ypatingos relaksacijos bei atgaivos, turėtų pasinaudoti Balio spa paslaugomis, kuomet Jums bus atliekami masažai bei kitos procedūros naudojant tik natūralius ir sveikatai naudingus ingredientus kaip imbierą, cinamoną, kokosų aliejų ar simbolinės Balio gėlės - plumerijos (vietinių vadinamos "frangipani") ekstraktą.

7 diena  UBUDAS - KURORTAS PRIE JŪROS (pusryčiai)Po pusryčių būsite pervežti į pasirinktą kurortą prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 - 12 dienos  POILSIS PRIE JŪROS (pusryčiai)Siūlome rinktis vieną iš kurortų, esančiame pietinėje Balio salos dalyje.
Atostogaujantiems bet kuriame iš šių kurortų būtinai siūlome nuvykti iki Jimbaran kurorto pagrindinės gatvės, besidriekiančios palei jūrą. Čia rasite itin gerus jūrų gėrybių restoranus, kuomet valgant Jums iš visų pusių švies daugybė žvakių bei žibintų. Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti vandens sporto pramogomis, nardymo galimybėmis bei balinezietiškais masažais.

13 diena  BALIO SALA - SINGAPŪRAS - VILNIUS (pusryčiai)Po pusryčių teks atsisveikinti su draugišku ir maloniu personalu ir ištarti iki pasimatymo Balio salai. Po pietų skrydis į Singapūrą, o iš jo į Vilnių.

KURORTAI BALIO SALOJE

Sanur - tai kurortas, kuris garsėja ramesne atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sanuras yra žinomas kaip vienas pagrindinių vandens sporto centrų Balyje. Čia yra ideali vieta pradedantiesiems nardytojams. Jūsų laukia ir banglenčių sportas, kuomet turėsite proga pasigalinėti su įsoūdingomis bangomis, leistis į žygį ar žvejybą valtimi. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera - tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys.

Nusa Dua - tai kurortas, kuriame susitelkę aukščiausio lygio VIP viešbučiai, apsupti puikiausių paplūdimių bei pasižymintis visiška ramybe bei privatumu. Kuta - tai judresnis kurortas, kuriame rasite daugiau turistų, pramogautojų. Čia yra nemažai parduotuvių, barų, klubų jaunimui. Kutos pakrantės garsėja tarp mėgstančių banglenčių sportą. Visai šalia Kutos rasite dar du mažus kurortus - tai Seminyak ir Legianą. Jie taip pat garsėja puikiomis banglenčių sporto galimybėmis, taipogi prabangesniais viešbučiais, erdviais paplūdimiais bei gerokai ramesne atmosfera nei kaimyninėje Kutoje.

Dėl visų kelionės datų siųskite užklausą į info@ethalontravel.lt

KELIONĖS KAINOS

Kainų kelionėms laikotarpiu nuo 06 15 iki 09 15 teiraukites agentūroje. Kaina priklauso nuo tuo metu galiojančių lėktuvo bilietų ir viešbučių Balio saloje kainų.

Į kelionės kainą įskaičiuota: visi pervežimai;5 nakvynės Ubude, nurodytame viešbutyje (maitinimo tipas: pusryčiai);6 nakvynės nurodytame paplūdimio viešbutyje (maitinimo tipas: pusryčiai).Skrydis Singapūras - Denpasaras - Singapūras;

Į kelionės kainą neįskaičiuota: tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Vilnius (su dviem persėdimais);asmeninės išlaidos;sveikatos draudimas;nenurodytas programoje maitinimas;Balio viza (~ 20 USD/15.08 EUR);papildomos ekskursijos;išvykimo mokestis (~ 20 USD, mokamas rupijomis).

Pastabos: Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
Dėl pabrangusių skrydžių vasaros sezono metu kelionės kaina gali būti didesnė nuo 600 Lt/173.77 EUR iki 1500 Lt/434.43 EUR.

Šią kelionę galima papildyti: Išvyka į Komodo drakonų saląIšvyka į nesuturistiną Lombok saląIšvyka į Gili salas, garsėjančias vaizdingas paplūdimiais bei įspūdingomis nardymo galimybėmisIšvyka į Jogdžakartą

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!