KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Beniliuksas

Aplankykite trys šalis vienu metu: Belgija, Niderlandai ir Liuksemburgas

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Atvykstame į Rotenburgą - geriausiai išlikusį Vokietijos viduramžių miestą su įvairiausių stilių ir epochų pastatais. Tai muziejus po atviru dangumi, kurį juosia gynybinė siena, o į vidų patenkama per vienus iš penkių gynybinės sienos vartus. Beje, tai miestas, kuriame ištisus metus galima pajusti, kad Kalėdos jau čia pat. Išvykstame link Liuksemburgo. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Atvykstame į nykštukinę Liuksemburgo kunigaikštystę: senamiestis, Konstitucijos aikštė, Dievo Motinos katedra, Didžiųjų hercogų rūmai, hercogų tvirtovės fragmentai ir kt. Laisvas laikas. Vykstame į Belgijos sostinę Briuselį. Pažintis su senamiesčiu: Grand Place – gražiausia Europos aikštė, Rotušė, Karalių rūmai, miesto simbolis - Maneken Pis skulptūra. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Gentą. Pažintis su miestu: Šv.Bavo katedra, gildijų galią simbolizavęs Šv. Mykolo tiltas, viduramžių varpinė, grafų pilis – tvirtovė ir kt. Vykstame į Briugę. Apžvalginė ekskursija po miestą pėsčiomis: gotikinė Dievo Motinos katedra, su Mikelandželo sukurta „Dievo Motinos su kūdikiu“ skulptūra, Šv. Jono ligoninė, Šv. Salvatoro bažnyčia, Centrinė aikštė, Varpinės bokštas, Švento kraujo bazilika, miesto Rotušė. Vykstame į deimantų sostinę Antverpeną. Ekskursiją po senamiestį: Didžioji aikštė su Brabo fontanu ir renesansiniais gildijų namais, gotikinė katedra. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Atvykstame į Amsterdamą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Dam aikštė, Karalių rūmai, Naujoji katedra, gėlių turgus. Pageidaujantiems plaukimas Amsterdamo kanalais*. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 20 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; bjektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!