KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Čekijos kalnų miražai

Maloniai kviečiame į smagią kelionę po Čekiją! Jūsų laukia ne tik įspūdingi Čekijos kalnų vaizdai, bet ir žymiojo čekiško alaus degustacijos ir netgi safaris! 

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius – Špindleruv Mlynas (980 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Špindleruv Mlyno kalnų kurorte.

2 diena: Špindleruv Mlynas – Prachovo uolų parkas (60 km) – Kost pilis (16 km) – Detenice pilis (22 km) – Špindleruv Mlynas (70 km)
Pusryčiai. Išvykstama į žavingą gamtos kampelį – nacionalinį parką „Čekijos Rojus“, kur susilieja nuostabios smiltainio uolų ir tarpeklių panoramos. Pasivaikščiojimas *Prachovo uolų parke smiltainio uolų masyvo pėsčiųjų takais, užkopiant į apžvalgos aikšteles, nuo kurių atsiveria nepakartojami kalnų vaizdai. Imperatoriškojo tako grožis ilgam išliks kiekvieno, jį praėjusio, atmintyje. Toliau vysktama į šiurpiomis legendomis ir istorijomis apipintą *Kost pilį, kitaip vadinamą „Skeleto“ pilimi. Tai viena geriausiai išsilaikiusių gotikinių pilių – tvirtovių, pastatyta XIV a. viduryje, apjuosta storos gynybinės sienos. Virš pastatų iškilęs keturių aukštų gyvenamas bokštas, kuris dar vadinamas„Baltuoju Bokštu“. Vykstama į baroko šedevrą – Detenice pilį, šimtmečius skaičiuojančią nuo XIV a. Ekskursija po *pilį, turinčią 14 menių: baroko ir renesanso sienų tapyba, unikali maltos riterių ginklų kolekcija. Lankoma *čekiško alaus darykla, kuri anksčiau buvo pagrindinis pajamų šaltinis dvaro išlaikymui. Sužinosime kaip „gimsta“ žymusis čekiškas alus. *Vakarienė dvaro smuklėje, kurios metu ragaujama nacionalinių patiekalų ir stebimas viduramžių personažų pasirodymas, paliksiantis įspūdį kiekvienam. Sugrįžimas į Špindleruv Mlyno kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje.3 diena: Špindleruv Mlynas – Adršpachai (60 km) – Pec pod Snežkou (40 km) – Dvur Kralove (40 km) – Špindleruv Mlynas (50 km)
Pusryčiai. Išvykimas į paslaptingąjį *Adršpachų gamtos draustinį. Žygis po „uolų miestą“, apžiūrint per ilgus tūkstantmečius gamtos, vėjo ir vandens suformuotas įspūdingas smiltainio uolas. Žygio metu prieinamas kalnų ežerėlis, kur siūlomas *plaukimas valtimis. Po pietų išvykimas į Krkanošės nacionalinio parko kalnų kurortą Pec pod Snežkou. Pasikėlimas *keltuvu arba žygis pėsčiomis į aukščiausią Čekijos viršūnę Sniežką (1602 m). Nuo jos prieš turistų akis atsiveria neaprėpiama Sudetų kalnų didybė. Toliau vykstama į Dvur Kralove mieste esantį žymiausią ne tik Čekijoje, bet vieną žymiausių Europoje Safario parką, sikūrusį 73 ha teritorijoje. Čia gyvena daugiau nei 2300 gyvūnų. Važiuojant *safari autobusu, stebimi laisvai besiganantys gyvūnai iš arčiau. Pamatomos ne tik antilopių ir zebrų bandos, bet jei lydės sėkmė – liūtai ir gepardai. Margaspalvių paukščių įvairovė nustebins net aplankiusius daugelį zoologijos sodų. Sugrįžimas į Špindleruv Mlyno kalnų kurortą. Nakvynė viešbutyje.4 diena: Špindleruv Mlynas – Vilnius (980 km)
Pusryčiai. Iš kalnų kurorto Špindleruv Mlyno*pasikėlimas keltuvu į Medvedino kalną (1285 m) ir žygis kalnų takeliais iki Elbės upės ištakų. Įdomu savo akimis pamatyti, kaip iš mažučio šaltinėlio savo tėkmę pradeda viena iš didžiųjų Europos upių – Elbė ir vos už kilometro tėkmės ji jau nuo didžiulio skardžio krinta įspūdingu kriokliu. Nuostabios Krkanošės kalnų panoramos ir kalnų užeigos, kuriose, esant blogesniam orui, galima sušilti. Nusileidus iš kalnų, pageidaujantiems – *pasivažinėjimas vasaros bobslėjaus trasa. Kalnų žygių nuovargiui ir dulkėms nuplauti siūlomos *maudynės Špindleruv Mlyno vandens parke. Vakare išvykimasį Lietuvą. Naktis autobuse.5 diena: Vilnius
Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota :
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota :
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• (*) pažymėti objektai (apie 80 EUR),
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos,
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.


Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tiksliosnakvynės vietos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!