KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Centrinė Amerika

Didysis turas po Centrinę Ameriką 21 d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena. Skrydis Vilnius / Ryga / Varšuva – Europos miestas – Meksikas.
Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Meksikas.
Apžvalginė ekskursija po vieną didžiausių pasaulio miestų Meksiką: Didžioji Zocalo aikštė – Meksikos sostinės širdis nuo actekų laikų, miesto Katedra, statyta ant actekų laikais stovėjusios Teocalio šventyklos griuvėsių, Nacionaliniai rūmai, pastatyti ant legendinio indėnų vado Montesumos rūmų griuvėsių. Juose yra garsaus meksikiečių tapytojo Diego Riveros freskos, vaizduojančios Meksiko miesto gyvenimą. Aplankysime judrią Santo Domingo aikštę. Mayor šventykla - senosios actekų sostinės Tenochtitlan griuvėsiai. Po apžvalginės ekskursijos vykstame į Xochimilco parką (plauksime valtimis, ragausime meksikiečių patiekalų ir vietinės tekilos). Grįžtame į Meksiko centrą. Pravažiuojame viena gražiausių Meksiko gatvių, dažnai vadinamą Eliziejaus laukais - Paseo de la Reforma. Vieno turtingiausių pasaulyje muziejų – Nacionalinio antropologijos muziejaus - esančio Chapultepeco parke, lankymas. Muziejus garsus ikikolumbinės Meksikos istoriniais eksponatais ir turi didžiulę actekų archeologinių radinių ekspoziciją (kiekviena salė skirta vis kitai kultūrai - actekų, majų, olmekų, toltekų). Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Meksikas – Teotihuacan.
Išvyka į Teotihuacaną - senąjį actekų miestą, vadinamą “meksikietiškuoju Konstantinopoliu”. Pakeliui apžiūrime šventosios mergelės Gvadalupės baziliką, talpinančią 20000 tikinčiųjų. Ji kaip magnetas traukia visus maldininkus iš visos Lotynų Amerikos. Atvykimas į Teotihuacano archeologinę vietovę - “vietą tų, kurie prilygsta dievams”. Kitados šiame mieste gyveno 120 000 žmonių. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi. Apžiūrėsime vieną didžiausių ir nuostabiausių statinių Amerikos žemyne - Saulės piramidę (65m aukščio), greta esančią Mėnulio piramidę ir praeisime Mirusiųjų gatvės atkarpa. Grįžimas į Meksiko miestą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Meksikas – Cholula – Puebla.
Anksti ryte išvykstame į Cholulą. Matome daugiau kaip 5 km aukščio Popacatepetlio (“rūkstantis kaminas”) ir Iztaccihuatlio (“balta moteris”) ugnikalnius. Grožėdamiesi didinga gamta atvykstame į Cholulą, kuriame pamatysime didžiulę actekų dievui Quetzalcoatliui pastatytą piramidę, aplankysime žaviojo meksikiečių baroko stiliumi pastatytą Santa Maria Tonanzintla bažnyčią. Atvykstame į “angelų miestą” Pueblą, neoficialiai vadinamą „meksikietiškąja Roma“ arba bažnyčių miestu. Ekskursija po kolonijinį miestą: aplankysime katedrą, kurios puošnus altorius pagamintas iš marmuro, onikso ir gryno aukso, garsiąją Rosario koplyčią auksu dabintais mediniais ornamentais, brangakmeniais išpuoštą Šv. Marijos statulą (kurios vertė yra 20 mln. JAV dolerių). Judrus miesto centras, garsus meksikietiškų meno dirbinių turgus „El Parian“. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Puebla – Tlacotalpan – Verakruzas – Catemaco.
Pro aukščiausią Meksikoje ugnikalnį Orizaba (5747 m) vykstame į didžiausią Meksikos uostą Verakruzą. Pakeliui aplankome unikalų kolonijinį miestą Tlacotalpan. Atvykstame į Verakruzą – vieną gražiausių Meksikos uostų. Pažintinė ekskursija po miestą: lankome San Juan de Ulua tvirtovę, Zocalo aikštę ir akvariumą. Iš Verakruzo tęsiame kelionę nepaprastai įspūdingos gamtos kraštovaizdžiu, mus lydės egzotiški pakelės vaizdai – kalnai, kaktusų giraitės. Atvykstame į Catemaco. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Catemaco – Villahermosa – Palenkė.
Aplankome Catemaco ežerą, įsikūrusį prie garsaus nykstančio ugnikalnio. Šis ežeras yra seniausios Meksikoje olmekų kultūros magijos ir šamanizmo centras, kuriame ir dabar gyvena raganiai ir burtininkai. Pasiplaukiojimas ežeru valtele ir beždžionių salos lankymas. Toliau vykstame į Villahermosą. Lankome La Vento parką, kuriame įsikūręs olmekų kultūros muziejus po atviru dangumi. Tęsiame kelionę į Palenque - vieną iš paslaptingiausių pasaulio vietovių, svarbiausią buvusios majų galybės liudininką. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Palenkė – Aqua Azul – San Cristobal de Las Casas.
Ekskursija po Palenque, archeologinę vietovę gūdžiose džiunglėse. Pažintis su majų civilizacija. Įrašų šventykla – antkapinis paminklas, savo mįslingumu galintis varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, žaidimo kamuoliu kiemas. Daugybę šio majų miesto pastatų dar slepia džiunglių augmenija. Čia vykdomi archeologiniai kasinėjimai galbūt padės įminti dar daug šio miesto paslapčių. Tęsiame kelionę į San Cristobal de las Casas. Pakeliui sustojame prie nepaprasto grožio Aqua Azul krioklių.Tropinė augmenija, kalnai, skaidrus vanduo sudarys puikias sąlygas atokvėpiui. Atvykstame į kalnų miestelį San Cristobal de las Casas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. San Cristobal de Las Casas – San Juan Chamula – Zinacatan – Sumidero kanjonas - San Cristobal de Las Casas.
Pažintis su vienu gražiausių kolonijinių miestų Meksikoje San Cristobal de las Casas: Santo Domingo katedra, ryškių spalvų indėnų namai, įspūdingas meksikietiškas turgus. Išvyka į autentiškus indėnų kaimus San Juan Chamula ir Zinacatan. Pažintis su šių kaimų tradicijomis, buitimi, tikėjimu, gyvenimo būdu. Išvykstame į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000 m ir didesnį aukštį. Čia jūsų laukia egzotiška pramoga – kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augalija bei gyvūnija. Grįžimas į San Cristobal de las Casas. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. San Cristobal de Las Casas – Quetzaltenango (Gvatemala) – Panajachel.
Anksti ryte, įspūdingo kraštovaizdžio kalnų keliu per Chiapas provinciją, išvykstame į Gvatemalą. Sienos formalumai ir įvažiuojame į Gvatemalos ugnikalnių kraštą. Pakeliui matysime daug įspūdingų vulkanų. Pravažiuosime autentišką indėnų gyvenimą gyvenantį Quetzaltenango miestą. Atvykstame į Panajachel kurortą, įsikūrusį prie šalies pasididžiavimu laikomu Atitlano ežero. Dangų remiančių (~3000 m aukščio) ugnikalnių ir indėnų kaimelių supamas ežeras pelnytai laikomas vienu gražiausiu ne tik Lotynų Amerikoje, bet ir pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Panajachel – Zutuhils – Antigua.
Esant palankioms meteorologinėms sąlygoms Atitlano ežeru plaukiame susipažinti su indėnų benruomene Zutuhils. Pažintis su vietos indėnų papročiais, buitimi, gyvenimo būdu. Tęsiame kelionę į senąją šalies sostinę Antigua (įkurtą XVI a. pradžioje) (UNESCO), įsikūrusią grėsmingo Agua ugnikalnio papėdėje. Ypatingą šarmą turintis miestas garsėja kolonijinės architektūros pastatais. Apžvalginė ekskursija po miestą – pagrindinė aikštė, miesto katedra, kuri daugiau nei du šimtmečius buvo Vidurio Amerikos religinis centras, ištaigingi Generolo rūmai, rotušė, kurioje dabar įsikūrę du muziejai. Nakvynė viešbutyje.

11 diena. Antigua – abra kopimas į Pacaya ugnikalnį.
Pagal pageidavimus galimybė įkopti (už papildomą mokestį) į Pacaya ugnikalnį, nuo kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į tolumoje esančius ugnikalnius Agua, Fuego ir Acatenango. Kopimas nesudėtingas, nereikia specialaus fizinio pasirengimo. Išvykstame į Gvatemalos miestą. Nakvynė viešbutyje.

12 diena. Gvatemala – Copan (Hondūras).
Trumpa ekskursija po šalies sostinę Gvatemalos miestą. Vykstame į vietovę Copan (Hondūras), vadinamą “Naujojo pasaulio Atėnais”. Pažintis su garsiausia ir didžiausia šioje šalyje unikalia majų gyvenviete: ceremonijų aikštė, hieroglifų laiptai, akropolis, garsioji skulptūra „senasis Kopano vyras“. Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Copan – Quirigua (Gvatemala) – Rio Dulce – Flores.
Grįžimas į Gvatemalą. Trumpa pažintinė ekskursija Quirigua vietovėje, garsėjančioje įmantriausių formų monolitinėmis skulptūromis (UNESCO). Quirigua yra pirmoji moksliškai ištyrinėta majų gyvenvietė. Išvykstame į Rio Dulce kaimelį. Kelionė laivu Rio Dulce džiunglių upe iki ispanų forto „Castillo San Felipe de Lara“. Tropinė augmenija nepaliks nė vieno abejingo... Per džiungles vykstame į Flores. Nakvynė viešbutyje.

14 diena. Flores – Tikalis – Belizo miestas (Belizas).
Iš ryto lankome Tikalį, garsiausią majų kultūros archeologinę vietovę (UNESCO). 1500 metų šioje vietoje stovėjusi ir IX a. majų palikta gyvenvietė užima 64 kv.km plotą. Kadaise šiame džiunglių supamame mieste gyveno apie 100 tūkst. žmonių! Dalis iš 3000 atrastų statinių ir dabar galinėjasi su džiunglių augmenija. Tai UNESCO saugomas majų kultūros paveldas ir fantastinė vieta visiems tiems, kuriuos vilioja paslaptingos kultūros ir gamtos dermė. Pagrįstai manoma, kad Tikalis viena iš nedaugelio ypač stiprią energetiką turinčių vietų pasaulyje. Išvykimas į Belizą. Nakvynė viešbutyje.

15 diena. Belizo miestas (Belizas) – Chetumal (Meksika).
Laisva diena Belizo mieste arba plaukimas į barjerinį rifą (už papildomą mokestį). Belizo barjerinis koralų rifas įtrauktas į Pasaulio paveldo sarašą ir yra vienas ilgiausių pasaulyje (300 km), jį sudaro 425 koralų salos ir atolai. Didžiausios salos – Turnefo ir Ambergriso. Maudynės šiltame vandenyje, povandeninio augalijos, žuvų bei koralų pasaulio stebėjimas, paviršinis nardymas. Grįžimas į Belizo miestą. Išvykimas į mįslingą Chetumal. Nakvynė viešbutyje.

16 diena. Chetumal – Tulumas – Kankunas.
Majų muziejaus lankymas Chetumalyje. Vykstame į Tulumą, vienintelę majų gyvenvietę, įsikūrusią prie jūros kranto. Tai vieta, kurioje dar gyveno majai, kai ispanai išsilaipino Jukatano pusiasalyje. Įspūdingi vaizdai, nuostabus smėlio paplūdimys, galimybė išsimaudyti. Iš Tulumo vykstame į pasaulinio garso kurortą Meksikos įlankos pakrantėje Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

17 diena. Kankunas – Chichen Itza – Kankunas.
Išvyka į Chichen Itzą – vieną didžiausių, įspūdingiausių ir geriausiai išsilaikiusių Jukatano pusiasalyje majų ir toltekų kultūros paminklų. Nuo 30 metrų aukščio Kukulkano piramidės atsivers įspūdingas vaizdas į visą archeologinį kompleksą: „El Caracol“ observatorija, žaidimo kamuoliu šventykla, Šventasis altorius, ant kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos, Tūkstančio kolonų salė, karių šventykla. Chichen Itza yra bet kurios kelionės po Meksiką ir Jukatano pusiasalį vinis. Esan galimybei aplankysime Cenote Ik-kil parką (už papildomą mokestį), išsimaudysime ir pailsėsime. Grįžimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

18 –19 dienos
Poilsis pasaulinio garso Kankuno kurorte. Puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, gausybė įvairiausių pramogų. Galimybė aplankyti Moterų arba Kosumelio salą, nuvykti į Coba gyvenvietę, kurioje galima pamatyti nepaprastai aukštas majų piramides, Rio Lagartos nacionalinį parką, garsėjantį milžiniškomis rausvųjų flamingų kolonijomis. Ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje.

20 diena. Skrydis Kankunas – Meksikas – Europos miestas – Vilnius / Ryga / Varšuva.
Išvykimas į Kankuno oro uostą. Skrydis Kankunas-Meksikas-Vilnius (Ryga, Londonas, Varšuva).

21 diena. Grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Tarptautinių skrydžių bilietai,
lėktuvo bilietai vietiniam skrydžiui: Kankunas-Meksikas,
kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą,
15 nakvynių su pusryčiais 3-4* viešbučiuose,
4 nakvynės su pusryčiais 4* viešbutyje Kankune,
vietinio gido paslaugos 2 – 17 kelionės dienomis,
kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos,
ekskursinė programa ir visi įėjimo mokesčiai į programoje numatytus objektus,
plaukimas Sumidero kanjonu,
plaukimas laivu Rio Dulce džiunglių upe.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Oro uostų mokesčiai ~ 400 EUR. (tikslinama bilietų išrašymo dieną),
sveikatos draudimas kelionės metu ~36 EUR,
kopimas į Pacaya ugnikalnį ~ 75 JAV dolerių asmeniui,
plaukimas į barjerinį rifą Belize ~ 60 JAV dolerių asmeniui (kaina tikslinama),
sienų kirtimo mokestis ~ 45 JAV dolerių asmeniui,
arbatpinigiai (vairuotojams, vietiniams gidams), gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

Papildoma informacija

Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 15 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!