KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Gruzija- Kalnų, jūros ir vyno šalis su poilsiu Batumyje 8 d./7 n.

Gruzija- Kalnų, jūros ir vyno šalis su poilsiu Batumyje 8 d./7 n.

Klauskite
Captcha
Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius – Kutaisis (1880 km) – Mcheta (210 km) – Tbilisis (20 km)
Skrydis į Kutaisį. Pasitikimas oro uoste. Išvykimas į Mchetą – senąją Gruzijos sostinę, dabar kultūros ir religijos centrą, įkurtą Aragvi ir Kura upių santakoje. Miestas paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Pakeliui aplankomas Džarvi vienuolynas-tvirtovė – ankstyvojo viduramžių laikotarpio šedevras, pastatytas kalno viršūnėje. Šią VII a. statytą šventyklą gražiai savo darbuose aprašė M. Lermantovas. Atvykus ekskursija po senovinį Mchetos miestą, įkurtą VII a.p.Kr., aplankant Svetichoveli soborą, kuris jau daugiau 1000 metų laikomas pagrindine visos Gruzijos šventykla. Gruziniškų patiekalų pietūs su vynu. Išvykimas į Tbilisį. Apžvalginė ekskursija po Tbilisį: Metechi – kupolo formos bažnyčia (XII-XIII a.), senamiestis, Sieros pirčių rajonas, Inžiro tarpeklyje esantis krioklys, Gruzijos „Monmartru“ vadinama Šardeni gatvelė su daugybe kavinių, barų ir restoranų, keltuvu keliamasi prie didingos Narikala tvirtovės – saugančios miestą nuo IV a. Tradicinė vakarienė nacionaliniame restorane su vynu, tautinėmis dainomis ir šokiais. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Tbilisis – Signachis (115 km) – Tbilisis (115 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Kahetijos regioną, laikomą gruziniško vyno gimtine, čia auginama šimtai skirtingų vynuogių rūšių. Vaizdinga Gomborskio perėja pakylama į 1700 m aukštį. Aplankomas Bodbe vienuolynas, kuriame palaidota Gruzijos krikštytoja – Šv. Nina, čia mirusi 347 m. Atvykimas į neįprasto viduramžių žavesio turintį Signachio miestą. Miestas pastatytas ant kalno šlaito su didinga tvirtove ir ją juosiančia gynybine siena su 28 sargybiniais bokštais. Šią tvirtovę įkūrė Gruzijos caras Iraklis II, valdęs XVIII a. Nuo jos atsiveria nuostabūs vaizdai į Alazano slėnį, vynuogynus ir kalnus. Pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis miesto gatvelėmis, gėrimasi žaviais dviaukščiais, raudonų čerpių stogų pastatais, turinčiais pietų Italijos klasicizmo elementų. Vietinių vynų degustacija privačiuose vyno rūsiuose. Pietūs – vietiniai Kahetijos patiekalai su vynu. Sugrįžimas į Tbilisį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Tbilisis – Batumis (390 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Tbilisio geležinkelio stotį. Kelionė traukiniu į Batumį. Atvykimas į Batumį. Pervežimas į viešbutį. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Batumis
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba ekskursijos už papildomą mokestį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Batumis
Pusryčiai. Lankomas didžiausias buvusioje Sovietų Sajungoje – Batumio botanikos sodas. Kuriame grožimasi augalais, medžiais atvežtais ir auginamais čia iš viso pasaulio. Sodo teritorija užima 112 ha, kurie yra padalinti į 9 geografines zonas: Rytų Azijos, Šiaurės Amerikos, Naujosios Zelandijos, Pietų Amerikos, Himalajų, Meksikos, Australijos, Europos ir Pietų Kaukazo subtropikų. Sugrįžimas į Batumį. Apžvalginė ekskursija po Juodosios jūros pakrantėje įsikūrusį Batumio kurortą – Adžarijos regiono sostinę. Šis švelniu subtropiniu klimatu pasižymintis kurortas labai greitai pakeitė savo veidą ir tapo vienu geriausių Juodosios jūros kurortų. Čia kyla modernūs šiuolaikinės architektūros pastatai, Senajame Batumyje rekonstruojami pastatai pagal įvairių pasaulio šalių architektūros pavyzdžius, sukurta daugybė įspūdingų skulptūrų ir paminklų. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Batumis – Kalnų Adžarija
Pusryčiai. Ekskursija į Kalnų Adžariją – laikomą viena iš gražiausių vietų pasaulyje. Gamta sukūrė šią Kaukazo dalį su įspūdingais ir gražiais reljefais, čia jūros ir pakrančių peizažai nuostabiai derinasi su kalnų viršūnėmis, siekiančiomis 2500 m aukštį. Aukštos kalnų viršūnės apsaugo šią teritoriją nuo šaltų oro masių, todėl tarpukalnių slėniai pasižymi švelniu šiltu klimatu. Čia atvykstančius turistus sužavi augmenijos žaluma, įspūdingi kriokliai, vandeningos upės su juos jungiančiais, XIII a. carienei Tamarai pastatytais, tiltais. Sugrįžimas į Batumi. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Batumis
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Batumis – Kutaisis (140 km) – Vilnius (1880 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Kutaisio oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Išvykimo data: kiekvieną trečiadienį, sekmadienį (visus metus)
Kelionės kaina asmeniui (dviviečiame kambaryje): 545 EUR (1881.78 Lt)
Vaikas iki 12 m. su 2 suaugusiais: 290 EUR (1001.31 Lt)
Trečias asmuo kambaryje: 520 EUR (1795.46 Lt)
Vienvietis kambarys: 767 EUR (2648.30 Lt)

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose,
• maitinimas: 7 pusryčiai, 2 pietūs, 1 vakarienė,
• gruziniško vyno degustacija,
• ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• skrydžio bilietai: nuo 50 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!