KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Japonija

Japonija- ryto saulės, technikos naujovių, šventyklų ir sakurų kraštas

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 DIENA. Skrydis į Japoniją

Skrydis: Vilnius – Helsinkis – Osaka.

2 DIENA. Osaka - Nara - Kyoto

Atvykimas į tarptautinį Osakos Kansai oro uostą. Atvykimo į šalį formalumai. Osaka – vakarų Japonijos komercijos ir pramonės centras, Yodo upės žiotyse įsikūręs miestas, išraizgytas kanalų tinklo. Ekskursija po Osaką: Umeda Sky dangoraižyje esanti taip vadinama „plaukiojančio sodo“ observatorija, iš kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama (Umeda Sky - 173 metrų aukščio pastatas, susidedantis iš dviejų bokštų, trisdešimt devintajame aukšte sujungtų unikalia observatorija), 1586 m. statyta Osakos pilis. Išvyka į Narą – japonų kultūros ir politikos lopšį, klestėjusį 710 – 794 metais. Šis senovinis miestas su savo miškingomis kalvomis, šventyklų parkais, vienais seniausių pasaulyje mediniais pastatais ir dabar išlieka ramybės simboliu. Dauguma miesto įžymybių yra 660 hektarų plotą užimančiame Naros, vadinamajame Elnių, parke. Čia ganosi apie 1200 prijaukintų elnių, Kasuga šventyklos saugotojų. Į ryškiai raudona spalva lakuotą Kasuga šventyklą kelią nušviečia daugybė žibintų. Garsiausia Naros Todaiji šventykla garsėja milžiniškais vartais ir didžiausia Japonijoje bronzine Budos statula. Išvykimas į Kyoto. Suši vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Kyoto

Pusryčiai. Ekskursija po Kyoto – daugiau kaip 1000 metų klestėjusią imperatoriškąją sostinę, vieną gražiausių pasaulio miestų, kuris traukia savo harmonija, subtiliu senųjų tradicijų ir modernaus gyvenimo deriniu, Shinto šventyklų, miniatiūrinių sodų ir dangoraižių bei daugiaaukščių autostradų architektūra, iki šiol populiaria Zen meditacija, ilga arbatos gėrimo ceremonija ir labai galinga modernia technika. Kyoto yra bene vienintelis miestas Japonijoje, puikiai atskleidžiantis japonų dvasią. Jis dar vadinamas šventyklų miestu. Ekskursijos metu aplankysite Nijo pilį - šiogūno Tokugawa Ieyasu rezidenciją, garsėjančią Tan’yu Kano ir jo mokinių piešiniais; UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančią Ryoanji (Taikaus drakono) šventyklą ir jos įžymųjį sodą, Kinkakuji šventyklą, kitaip vadinamą Auksiniu paviljonu (UNESCO pasaulio paveldas), nukeliančią į Muromači valdymo laikus (1336 – 1573), Menų sodą – modernų muziejų po atviru dangumi (arch. Tadao Ando, 1994). Vakare - arbatos gėrimo ceremonija. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Kyoto - Okayama

Pusryčiai. Ekskursijos po Kyoto tęsinys. Aplankysite neįkainojamą tautos vertybę - Sanjusangendo induizmo šventyklą, garsėjančią 1001 paauksuota medine Kannon (gailestingumo deivės) statula bei dar 30 dievų statulų ir statulėlių; ši šventykla - ilgiausias pasaulyje medinis pastatas. Kiyomizu – viena seniausių Kyoto šventyklų, įspūdingiausias Hein laikotarpio architektūros šedevras. Nuo verandos viršuje įrengtos terasos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama, apsupta trijų kalnagūbrių, pavasarį paskendusi vyšnių žieduose, o rudenį – auksiniuose medžių lapuose. Esant galimybei, Giono rajone esančiame senamiesčio kvartale grožimės „maiko“ – geišų mokinių šokiu (už papildomą mokestį). Išvykimas į Okayamą. Vakarienė japoniškoje smuklėje. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Okayama - Naoshima - Okayama

Pusryčiai. Pervežimas į uostą. Iš Uno plaukimas laivu į Miyanoura uostą Naoshima saloje. Salą naujam gyvenimui prikėlė 1992 metais ant jūros kranto nuostabios gamtos apsuptyje atidaryta šiuolaikinio meno galerija ir viešbutis „Benesse House“ (arch. Tadao Ando). Čia buvo įgyvendintas garsus meno projektas Benesse Art Site Naoshima, remiant leidybos kompanijai Benesse Corporation. Šalia garsių menininkų savo kūrinius eksponuoti pradėjo ir jauni Japonijos talentai. Iš 17 skulptūrų po atviru dangumi išsiskiria salos ikona vadinama „Pumpkin“ („Moliūgas“). Kai Benesse korporacijos prezidentas nusprendė pastatyti galeriją, kad galėtų joje eksponuoti keturis Claude Monet darbus, jis vėl pakvietė žymųjį architektą. 2004 metais Tadao Ando suprojektavo Chichu meno muziejų (Chichu Art Museum), tarsi vietą žmogaus ryšiui su gamta apmąstyti. Muziejuje eksponuojamos Walter De Maria instaliacijos, James Turrell „Žaidimas su šviesa“. Ambicingiausia Benesse Art Site Naoshima projekto dalis – „Art House Project“ – žaviame Honmuros žvejų kaimelyje, nutolusiame tik tris kilometrus nuo muziejaus. Keli seni mediniai namai ir šventykla buvo paversti meno kūriniais ir atidaryti visuomenei. Grįžę į uostą, apžiūrime Miyanoura laivų terminalą, kurį projektavo SANAA vardu pasivadinęs architektų Kazuyo Sejima ir Ryue Nishizawa duetas. Plaukimas laivu iš Naoshima salos į Uno uostą, pervežimas į Okayama. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Okayama - Hiroshima

Pusryčiai. Išvykimas iš Okayama. Kelionė į Hiroshima (apie 3 val.). Ekskursija po Hiroshimos Taikos Memorialinį parką, kuriame aplankysite Atominės bombos muziejų, skirtą atminti miesto išgyventą atominį košmarą. Vakarienė mieste - originalieji japoniški „blynai“ Okonomiyaki (kepami ant stalų įtaisytose kepimo skardose iš kiaušinių, makaronų ir pasirenkamų produktų (krevetės, kumpis ir t.t.). Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Hiroshima - Miyajima

Pusryčiai. Pervežimas JR vietiniu traukiniu į Miyajimaguchi uostą. Plaukimas į vieną gražiausių visoje Japonijoje Miyajima salą. Tai šventoji sala, kurioje, pasak legendų, negalima nei gimti, nei mirti, kurioje auga tik jauni medžiai, čiulba paukščiai ir ganosi elniai. Vaikštome pėsčiomis po Miyajima salą: apžiūrime Japonijos valstybine vertybe laikomą įspūdingą Itsukushima šventyklą, į kurią kelią atveria jūroje pastatyti vartai. Šventykla įtraukta į Unesco kultūros paveldo sąrašą. Daisho-in šventykla. Laisvas laikas ir poilsis rojaus kampelyje. Pageidaujantys savarankiškai gali aplankyti Senjokaku šventyklą, Momijidani parką. Pėsčiomis einame iki nakvynės vietos – japoniško stiliaus viešbučio „ryokan“. Vakarienė, nakvynė tradiciniame japoniškame kambaryje.
P.S. Iš Hiroshimos bagažas išvežamas atskiru transportu; pristatomas į viešbutį Hakonėje. Išvykstant iš Hiroshimos į Miyajimą reikia turėti kuprinėlę, į kurią tilptų būtiniausi daiktai dviems dienoms.


8 DIENA. Miyajima – Hiroshima – Fudzijama – Hakone

Po japoniškų pusryčių ryokane einame į uostą, plaukimas laivu atgal į Miyajimaguchi uostą, kelionė JR vietiniu traukiniu į Hiroshimą. Iš čia greituoju „JR Shinkansen“ traukiniu išvykstame į Nagoya, iš ten – į Mishimą. Po 4 valandų kelionės atvykę į Mishimą, autobusu vykstame link aukščiausio Japonijos Fuji kalno. Tai – Japonijos simbolis, kaip ir sakuros žiedas. Šis vulkaninės kilmės milžinas (3770 m) miega nuo 1707 metų. Esant palankioms oro sąlygoms autobusu pakilsime į 5-ąją Fudji kalno aikštelę, stabtelėsime kalno lankytojų centre. Pasigrožėję vaizdais leidžiamės į kalno papėdėje įsikūrusį karštųjų versmių kurortą – Hakone. Atpalaiduojantis vakaras viešbučio karštųjų versmių SPA. Japoniško meniu vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Hakone – Kamakura – Tokyo

Po pusryčių lyno keltuvais keliamės virš Owakudani – geizerių šlaito, susidariusio išsiveržus Hakonės ugnikalniui prieš 3000 metų. Plaukimas laivu vaizdingu Ashi ežeru (723 m virš jūros lygio), susiformavusiu išsiveržusio ugnikalnio vietoje. Išvykimas į vieną iš buvusių senųjų Japonijos sostinių - Kamakura. Aplankome Hase ir Tsuruoka Hachimangu šventyklas. Kelionė į Tokyo. Pažintį su milžinišku miestu pradėsime nuo „Tokyo Metropolitan Government Office building“. Pageidaujantys gali savarankiškai praleisti vakarą diskotekų, barų, restoranų ir karaoke klubų rajone Roppongi arba Akihabara elektronikos rajone. Vakarienė (švediškas stalas) ir nakvynė viešbutyje.

10 DIENA. Tokyo arba pasirenkama ekskursija Tokyo - Nikko - Tokyo

Laisva diena Tokyo arba išvykimas traukiniu į Nikko (pageidaujantiems, už papildomą mokestį), miestą kalnuotoje vietovėje netoli Tokijo. Nikko kaimas pradėjo kurtis po to, kai 766 metais budistų vienuolis Shodo Shonin šiose vietose įkūrė Rinnoji šventyklą, o 784 metais – Chuzenji-ko. 1617 metais buvo pastatyta Toshogu šintoistinė šventykla kartu su mauzoliejumi šiogūnui Tokugava Iejasu. Miestas iki šiol garsėja išlikusiais senoviniais pastatais. Ekskursija po Nikko - stulbinančio grožio šventyklų kompleksą, spindintį nebūdingu japonų architektūrai turtingumu, saugomą UNESCO. Aplankote Toshogu šventyklą – Tokugawos šiogūnato įkūrėjo mauzoliejų, Rinnoji šventyklą. Įžymieji statiniai ištisus metus į Nikko pritraukia daugybę turistų. Grįžimas traukiniu į Tokyo. Nakvynė viešbutyje.

11 DIENA. Tokyo

Apžvalginė ekskursija po Tokyo – dinamišką, modernų miestą, naujausių pasaulio technologijų sostinę, kurioje tobulai dera senovinės šventyklos ir šiuolaikiniai dangoraižiai. Ekskursijos metu lankome Tokyo Tower, Imperatoriaus rūmų sodus, žymiąją prekybinę gatvę Ginza – Tokyo „Eliziejaus laukus“. Aplankome seniausią ir įspūdingiausią Tokijuje Asakusa Kannon šventyklą, kurios pagrindinė salė pastatyta 645 metais; joje saugoma auksinė gailestingumo deivės Kannon statula. Pasivaikštome netoliese esančia Nakamise prekybos alėja. Pravažiuojame Omotesando gatve iš išorės apžiūrėdami įžymių japonų architektų sukurtus pastatus visame pasaulyje garsių firmų parduotuvėms: One Omotesando (Fendi), (arch. Kengo Kuma, 2003), PRADA shop (arch. Herzog de Meuron, 2004), TOD'S (arch. Toyo Ito, 2005). Vykstame į Odaiba rajoną - Naująjį Tokiją, garsėjantį Vaivorykštės tiltu ir Vandens miestu. Fuji TV pastatas ir parduotuvių kompleksas. Shabu shabu vakarienė vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje.


12 DIENA. Skrydis į Lietuvą

Pusryčiai. Pervežimas į Naritos tarptautinį oro uostą. Skrydis: Tokyo – Helsinkis – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota

tarptautiniai lėktuvų bilietai;
kelionė autobusu, vietiniais traukiniais, greituoju traukiniu ir laivais-keltais pagal programą;
9 nakvynės 3-3,5* viešbučiuose su pusryčiais Japonijoje;
1 nakvynė su pusryčiais ir vakariene japoniško stiliaus viešbutyje „ryokan“;
6 vakarienės pagal programą (už gėrimus reikia mokėti papildomai);
įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą Japonijoje;
vietinio gido paslaugos;
kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

oro uostų ir išvykimo mokesčiai 333 EUR;
medicininių išlaidų draudimas;
gėrimai vakarienių metu;
papildomos ekskursijos ir pramogos, užsakomos esant galimybei pagal grupės pageidavimą: Maiko šokis ~ 49 EUR, išvyka į Nikko ~ 110 EUR;
arbatpinigiai;
asmeninės išlaidos, kitos nepaminėtos išlaidos.

Papildoma informacija

Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 15 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos. Į ŠIĄ KELIONĘ REIKALINGAS NAUJAUSIO PAVYZDŽIO PASAS!

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!