KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Moliūgų festivalis Vokietijoje

Skraidančių moliūgų festivalis pasakiškuose Liudvigsburgo soduose 5 d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius — Zgorzelec (970 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Zgorzelec — Niurnbergas (420 km) — Krailsheimas (100 km)
Pusryčiai. Išvykimas į antrą pagal dydį Bavarijos žemės miestą Niurnbergą. Šiame mieste sukauptas turtingas kultūrinis palikimas: ant uolos stūksanti Imperatorių pilis, apsupta gynybinių sienų ir bokštų, garsiausio vokiškojo renesanso dailininko A. Diurerio namas, viduramžius menančios Šv. Zebaldo ir Šv. Lorenco bažnyčios, miesto rotušė, Turgaus aikštė su gražuoliu fontanu, Šv. Dvasios ligoninė, garsieji „Niurnbergo akiniai" bei šeimyninio gyvenimo linksmybes ir kančias atskleidžiantis „Šeimos karuselės" fontanas. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena: Krailsheimas — Liudvigsburgas (100 km) — Viurcburgas (140 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Liudvigsburgą, kur kiekvienais metais vyksta didžiausias pasaulyje moliūgų festivalis. Organizuojami įvairūs renginiai: didžiausio ir sunkiausio Europos (taip pat ir pasaulio) bei Vokietijos moliūgo rinkimai, moliūgienės virimas, skulptūrų drožinėjimas iš moliūgų, moliūgų kanojų regata ir kt.
Kiekvienais metais šiam festivaliui parenkama tema. 2015 metų festivalio tema — „Skrydis". Festivalis vyksta pasakiško grožio XVIII a. barokinių Liudvigsburgo rūmų soduose, dar vadinamuose „Žydinčiu baroku". Daugiau nei 450 000 moliūgų pavers „Žydintį baroką" „skrydžio aikštele", tad nepraleiskite progos pasimėgauti nepamirštamu „skrydžiu" net 150 tonų moliūgų dekoruotu parodos plotu.
Parodos lankytojai taip pat galės paragauti skanėstų iš šių daržovių, pvz.: moliūgų sriubos, užkepėlių ar virtinukų, tarkuotų bulvių blynų (orig. Rösti — šveicarų nacionalinis patiekalas), lietinių su moliūgais (tradicinis Elzaso patiekalas), mėsainių, spagečių ar štrudelio (sluoksniuotas pyragas), moliūgų vyno ir gazuoto gėrimo. Moliūgų parduotuvė pasiūlys Jums moliūgų uogienės, aliejaus, prieskonių, makaronų iš moliūgų, taip pat knygų, sėklų ir rudeninių dekoracijų — visko, kas susiję su moliūgais.
O ar 2015 metais bus pagerintas dabartinis moliūgų svorio rekordas?! Kol kas užfiksuotas sunkiausio Vokietijos moliūgo svoris — 793,5 kg, o Europos (taip pat ir pasaulio) — net 1054 kg. Nepraleiskite įdomaus moliūgų „Skrydžio šou"!
Liudvigsburgo rūmai — vienas didžiausių barokinių statinių Europoje. Galėsite nueiti iki Emichsburgo pilies, įsikūrusios gražiame slėnyje su kriokliu — ten galima pasigėrėti ne tik rožių sodais, bet ir vaistažolių, japoniškais bei Sardinijos sodais. Pasakų parke įsikūrę daugiau negu 30 pasakų herojų, pasakojančių apie gyvenimą stebuklų šalyje. Čia sutiksite ir miegančią gražuolę, ir princą Varlių. Taip pat galėsite pasivaikščioti po Liudvigsburgo senamiestį. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 diena: Viurcburgas — Meisenas (360 km) — Zgorzelec (140 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę, kultūros, istorijos ir vyndarystės centrą — Viurcburgą. Jūsų laukia pažintis su miestu aplankant vieną iš Viurcburgo simbolių — įspūdingą Marienburgo tvirtovę, buvusią vyskupų rezidenciją. Pamatysite seniausią akmeninį per Maino upę nutiestą senąjį Maino tiltą, išpuoštą barokinėmis šventųjų skulptūromis ir sujungiantį senąjį miestą su tvirtove. Jūsų dėmesį prikaustys ir vienas didžiausių bei įspūdingiausių barokinių pastatų Europoje — buvusi vyskupų rezidencija, dabar saugoma UNESCO. Miesto globėjui Šv. Kilijonui skirta katedra — trečia pagal dydį romaninio stiliaus katedra Vokietijoje, Noimiunsterio bazilika, Rotušės ansamblis. Po ekskursijos išvyksite į Meiseną — ten laukia vakarinis pasivaikščiojimas po senamiestį: Albrechtsburgo pilis, katedra, rotušė, Elbės upės krantinė. Vėliau — kelionė per Vokietiją ir Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Zgorzelec — Vilnius (970 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!