KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Mongolija

Mongolija- stepių ir klajoklių šalis

Klauskite
Captcha
Kaina asmeniui Galutinė kaina

KELIONĖS TOP AKCENTAI:

JOJIMAS KUPRANUGARIAIS PER GOBI DYKUMĄ
Kelionės metu Jūsų lauks viešnagė Gobi dykumoje. Tai antra pagal dydį dykuma visame pasaulyje, todėl pirmiausiai Jus sužavės jos begalinis plotas ir didybė. Čia taip pat turėsite linksmą pramogą, kurios metu josite kupranugariais per dykumą.

LIEPSNOJANČIŲ BAJANZAGO UOLŲ STEBĖJIMAS
Bajanzago uolos, dar dažnai vadinamos liepsnojančiomis uolomis, ne ką mažiau įspūdingos nei garsusis Jungtinių Amerikos Valstijų Didysis Kanjonas. Vietovę garsina ne tik kvapą gniaužiantis gamtos sukurtas grožis, bet ir faktas, kad tai pirmoji vieta, kurioje buvo rasti dinozauro kiaušiniai!

ERELIŲ SLĖNIO LANKYMAS
Erelių slėnis patraukia savo gamtovaizdžiu. Čia Jūsų lauks pasivaikščiojimas, kalnų ir uolų vaizdai, aplink besiganantys arkliai, visur šmirinėjantys mongoliški graužikai, kažkur tolumoje grakščiai plasnojantys ereliai. Erelių slėnį puošia sunkiai nusakomi gamtos kontrastai: štai vienoje vietoje kanjonas, nuo kurio ledas nenutirpsta net ir vasarą, o šalia žaliuojanti pieva.

GYVENIMAS JURTOSE
Norint patirti tikrąją Mongoliją būtina apsistoti tradicinių klajoklių palapinių jurtų stovyklavietėje. Dažniausiai jurtos susideda iš apskrito medinio rėmo bei veltinio apdangalo, kuris gaminamas iš avies vilnos. Todėl toks būstas puikiai apsaugo ir nuo lietaus, ir nuo šalčio!

JOJIMAS ARKLIAIS PER TERELJ NACIONALINĮ PARKĄ
Terelj nacionalinis parkas užburs Jus savo nepaprasta gamta: dramatiški skardžiai, ledyninės kilmės ežerai, vingiuojančios kalvos, karštųjų versmių šaltiniai ir ypatingų formų uolos. O jodinėjimas per šį nacionalinį parką tik dar labiau leis Jums pažinti šią vietą iš arčiau.

KELIAVIMAS NEASFALTUOTAIS KELIAIS
Mongolijoje beveik neišvysite mums įprastų modernių kelių. Čia teks keliauti ir šimtus kilometrų neasfaltuotais keliais ir keliukais. Tai tikras iššūkis tiems, kurie įpratę keliauti patogiai, bei išskirtinis pojūtis tiems, kurie nori patirti naują keliavimo būdą. Tokios kelionės metu atsiveriantys vaizdai išties kerintys: iš visų pusių tobula Mongolijos gamta, kažkur tolumoje plytinti klajoklių jurta, aplink kurią bėgioja mieli vaikai, ar piemenų genamos didžiulės avių bandos.

Kelionė vykdoma individualiai, todėl patogią datą galite išsirinkti patys. Kelionės kaina nuo 1592 EUR + skrydis.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!