KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Nepamirštamas savaitgalis Madride

Nepamirštamas savaitgalis džiaugsmingiausioje Europos sostynėje- Madride

Klauskite
Captcha
Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Skrydis Vilnius – Madridas. Nuvykimas į viešbutį miesto transportu. Apsigyvensite viešbutyje. Laisvas vakaras mieste. Siūlome paklaidžioti vakarinio Madrido gatvėmis, užsukti į muzikinius barus pasiklausyti gyvos muzikos. Nakvynė viešbutyje.


2 diena: Pusryčiai. Pradėsite pažintį pėsčiomis po Ispanijos sostinę – Madridą. Aplankysite Saulės vartų aikštę, didingąją XVIIa. senamiesčio Didžiąją aikštę, kurioje vykdavo inkvizicijos teismai ir egzekucijos, Karaliaus rūmus, kuriuos pastatė pirmieji Burbonų dinastijos valdovai ir Sabatini sodus, Didžiąją gatvę. Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Rekoleto ir Kasteljano bulvarai, Prado alėja, „Las Ventas“ arena (koridos), Debot šventykla, San Francisko Grande bazilika. Laisvas laikas. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį) siūloma: Flamenko šou (~ 45 Eur), ekskursija į Prado muziejų ir Karaliaus rūmus (~70 Eur). Nakvynė viešbutyje.


3 diena: Pusryčiai. Laisvas laikas mieste. Siūlome aplankyti Thyssen-Bornemisza dailės muziejų ir susipažinti su viena reikšmingiausių pasaulyje privačia meno kolekcija; Reina Sofia meno muziejų, kuriame eksponuojami Picasso ir kitų menininkų darbai. Arba kelionė traukiniu į Toledą – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas: Katedra – viena didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, El Greko namas – muziejus, sinagoga, San Chuan de Reyos vienuolynas. Nakvynė viešbutyje.


4 diena: Pusryčiai. Nuvykimas vietiniu transportu į oro uostą. Skrydis Madridas – Vilnius.

Dėl visų kėlionės datų kreiptis: info@ethalontravel.lt 

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis Vilnius – Madridas – Vilnius; 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo-gido, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš oro uosto ir atgal, bilietai į mokamus objektus (turėti apie 100 eurų, kelionė į Toledą apie 50 eurų), papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Madride, vietinių gidų paslaugos, miesto mokesčiai (mokami viešbutyje 1-3 eurai asmeniui dienai), asmeninės išlaidos. Priemoka už vienvietį kambarį tikslinama užsakymo metu.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!