KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Nepamirštamas savaitgalis Stambule

Praleiskite nepakartojamą savaitgalį pačiame rytietiškiausiame mieste Vakaruose ir vakarietiškiausiame Rytuose- Stambule

Klauskite
Captcha
Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena:
Skrydis Vilnius – Stambulas. Atskridę į oro uostą vietiniu transportu vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:
Pusryčiai. *Apžvalginė ekskursija (vietos transportu ir pėsčiomis) po Stambulą. Stambulas: buvusi trijų galingų imperijų - Romos, Bizantijos ir Otomanų – sostinė, stulbinanti savo galybe ir įvairove. *Šv.Sofijos soboras – Dievo Išminties bazilika, grožiu pranokusi Saliamono Jeruzalės šventyklą. *Cisterna – požeminė miesto vandens saugykla. Šiauriniame Aukso Rago krante Genujos pirklių 1348m. pastatytas *Galatos bokštas, nuo kurio apžvalgos aikštelės atsiveria senojo Stambulo panorama (už papildomą mokestį, nesikeliantys į apžvalgos aikštelę, gali pasimėgauti kava bokšto papėdėje). Puikiai išlikę *Dolmabachče rūmai kitame Aukso Rago krante prie Bosforo (XIXa.), šešių paskutinių sultonų ir juos pakeitusio naujosios Turkijos įkūrėjo Kemalio Atatiurko rezidencija. *Nacionalinė vakarienė turkiškame restorane su programa (už papildomą mokestį) arba laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:
Pusryčiai. Ekskursijos po *Stambulą tęsinys (vietos transportu ir pėsčiomis). Mėlynoji mečetė – klasikinės osmanų architektūros pavyzdys. Hipodromas - romėniškojo Konstantinopolio palikimas. *Plaukimas iš Aukso Rago prieplaukos Bosforo sąsiauriu, jungiančiu Juodąją ir Marmuro jūras ir skiriančiu Europą ir Aziją. Sąsiauris yra maždaug 30km ilgio (plaukiama grupės pasirinkto ilgio maršrutu), kurio krantuose galima išvysti europietišką prabangą (Rumeli) ir ramius Azijos pakrantėje buvusius kaimelius (Anadolu). Po plaukimo, pageidaujantys gali papietauti krantinėje, kur patiekiama šviežia kepta žuvis. Laisvas laikas egiptiečių turguje, kuris nuo senų laikų garsėja kaip rytietiškų prieskonių prekyvietė (prieskoniai, arbatos, saldumynai, sūriai, chalva). Didysis Stambulo turgus – tai 4000 parduotuvių, dirbtuvių, restoranų ir mečečių po vienu stogu, kur laukia rytietiški turtai ir svetingumas. Laisvas laikas, kurio metu galima aplankyti *Topkapi rūmus – tai buvusi sultonų rezidencija ir haremas, otomanų imperijos širdis nuo XV iki XIX a., *Archeologijos ar *Senųjų Rytų muziejus, pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:
Pusryčiai. Laisvas laikas mieste (esant galimybei, tai priklauso nuo skrydžio į Lietuvą laiko). Nuvykimas vietiniu transportu į oro uostą. Skrydis Stambulas – Vilnius.

Dėl visų kelionės datų siųsti užklausą į info@ethalontravel.lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydis Vilnius – Stambulas – Vilnius (skrydis gali būti su persėdimu Europos mieste); 3 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bagažo mokestis, vietinio transporto bilietai iš oro uosto ir atgal, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, miesto transporto bilietai Stambule, vietinių gidų paslaugos, miesto mokesčiai, asmeninės išlaidos. Priemoka už vienvietį kambarį tikslinama užsakymo metu.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!