KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Oktoberfest (Vokietija)

Alaus festivalis Miunchene- "Oktoberfest" 5 d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpasis sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Kelionė į Bambergą. Bambergas, kaip ir senovės Roma, ant septynių kalvų įsikūręs miestas didžiuojasi puikiai išlaikytu senamiesčiu. Pažintis su Bambergo senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv.Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, “Mažoji Venecija” Pegnico upės pakrantėje, katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai, Šv.Mykolo benediktinų vienuolynas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti dūminio alaus. Išvykimas iš Bambergo. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Augsburgą, dviejų tūkstančių metų amžiaus miestą su romaninėmis ir gotikinėmis bažnyčiomis, rokoko stiliaus rūmais. Pažintis su senamiesčiu: XVIIa. Rotušė, Šv. Marijos katedra, Šv. Onos bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Kelionė į Bavarijos sostinę Miuncheną, modernų Europos miestą, puoselėjantį senas tradicijas. Pažintis su senąja miesto dalimi, išsidėsčiusia vakariniame Izaro upės krante. Čia gausu baroko ir rokoko stiliaus pastatų, kurių dauguma iškilo XVIIIa. pirmojoje pusėje, kada Bavarijos valdovai sparčiai stengėsi priartinti Miuncheną prie žymių Italijos miestų. Senamiesčio centrą puošia Marijos aikštė su Naująja ir Senąja rotušėmis, taip pat seniausia miesto Šv. Petro bažnyčia ir miesto simboliu laikoma gotikinio stiliaus Dievo Motinos katedra, Nimfenburgo rūmai. Laisvas laikas šventei. Kiekvienam alaus mėgėjui ima smarkiau plakti širdis vien išgirdus žodį „Oktoberfest“. Šio festivalio tradicija mena dar 1810 metus, kai kronprincas Liudvikas vedė princesę Terezą ir sukvietė visus miestiečius į šventę pievoje, simboliškai gavusiosje Terezos pavadinimą. Rudens šventės idėja taip prigijo, kad jau daugiau nei du šimtus metų rengiamas derliaus nuėmimo paminėjimas, XXa. antroje pusėje galiausiai virtęs įspūdinga, visame pasaulyje garsia alaus švente. Į „Oktoberfest“ suplūsta apie 6 mln lankytojų, 14 didelių ir 20 mažesnių palapinių siūlo apie 100 000 sėdimų vietų. Gausybė alaus, užkandžiai, atrakcionai, karuselės, muzika, šokiai, puiki nuotaika – visa tai rasite „Oktoberfest“. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Išvykimas į benediktinų vienuolyną Weihenstephan, kurio istorija prasidėjo 725m. Vienuolyne veikia seniausia pasaulyje alaus darykla, kur alus gaminamas nuo 1040 metų. Čia galima paragauti vietoje pagamintų įvairių alaus rūšių, kurių kokybę užtikrina tai, kad jis gaminamas iš labai mažai nitratų turinčio vandens ir laikomas apie 3 mėnesius 40-ies metrų gylyje esančiuose senuose rūsiuose. Kelionė į Regensburgą, vieną iš senosios Vokietijos architektūros perlų. Miesto pasididžiavimas – XIIa. pastatytas akmeninis tiltas, jungiantis Dunojaus krantus. Perėję per tiltą pateksite į kreivų senamiesčio gatvelių voratinklį, kuriame amžiams sustingę 1200 architektūros paminklų: Šv.Petro katedra su unikaliais vitražais, pilies stiliumi pastatyti Patricijų namai, istorinė „Adler“ vaistinė, Rotušės ir Haid aikštės. Laisvas laikas, kurio metu siūlome užsukti į seniausią pasaulyje dešrelių užkandinę „Wurstkuchl“. Išvykimas iš Rėgensburgo. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai. Išvykimas link Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
*MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR. Priemoka už vienvietį nuo 115 EUR (397,07 Lt)

Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.
Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama, patogią avalynę.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!