KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Paryžius- Disneilendas- Brėmenas- Heide parkas

Paryžius- Disneilendas- Brėmenas- Heides parkas

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Prahą. Ekskursija po Prahos senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią karalių rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą, dabartinę Prezidentūrą ir kt. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Apie pietus atvykstame į Paryžių. Apžvalginė ekskursija po miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas - žymių žmonių poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu centras, Tiuleri sodai, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Pasivaikščiojimas po Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, Mulen Ružas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Miesto transportu vykstame į Disneilendą*, kur laukia linksmybės ir smagūs Volto Disnėjaus herojai. Įvairūs atrakcionai pasitinka ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Čia galėsite išbandyti „Indiana Džons“ kalnelius, „Didžiojo griaustinio kalną“ , apsilankyti „Piratų saloje“, „Vaiduoklių name“ ir kt. (Norintieji galės pasilikti Paryžiuje ir dieną skirti tolesnei pažinčiai su miestu, pasirinktinai aplankyti žymiuosius muziejus: d‘Orsey*, Rodeno*, S. Dali* ir kt.). Vakare grįžtame į Paryžių. Pageidaujantiems, pakilimas į Eifelio bokštą* arba plaukimas laivu* Senos upe, besigėrint nuostabia Paryžiaus panorama. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Atvykstame į Brėmeną: Biotcherstrasse – pati įdomiausia Brėmeno gatvė su „Septynių brolių tinginių“ skulptūra, Bremen Rastkeller Rotušės vyno rūsys*, kur buvo parašyta pasaka „Brėmeno muzikantai“, Šv. Petro katedra. Vėzerio pakrantėje pasigrožėsime įspūdingais senoviniais laivais. Pasivaikščiosime po „Šniūro“ rajoną, kur stovi maži nameliūkščiai siaurose, ilgose gatvelėse, kurios susiraizgę lyg virvagaliai. Siauriausia gatvelė – 60 cm, joje galima ir įstrigti... Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Ryte atvykstame į Heidės parką*. Dieną praleisime didžiausiame Šiaurės Vokietijoje laisvalaikio ir pramogų parke. Čia 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse“, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais ir kt. Vyresniesiems skirti atrakcionai: „Didžioji kilpa“, „Dykumų ralis“, „Kolosas“, „Šauksmas“, „Limitas“, „Raftingas“, „Krakas“ ir kt. Aplankysime „Piratų“ bei „Madagaskaro“ šou. Vakare išvykstame namų link. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 130 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!