KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Praha- Pietų Čekija- Viena

Praha- Pietų Čekija- Viena 5 d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Prahą. Ekskursija po senamiestį, kurios metu aplankysime buvusią karalių rezidenciją ir Prahos lopšį Hradą, dabartinę Prezidentūrą. Čia atsiskleidžia visa Prahos miesto istorija, nuo viduramžių iki mūsų dienų, kiekvienas pastatas – tarsi atskira istorijos ir architektūros pamoka. Hrade aplankysime didžiausią Čekijos bažnyčią – Šv. Vito katedrą. Šios gotikinės bažnyčios statybai prireikė beveik 500 metų, čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Taip pat aplankysime Karališkuosius sodus, Malą Straną, Šv. Mikulašo barokinę bažnyčią, pereisime Karlo IV pėsčiųjų tiltu, aplankysime Senamiesčio ir Vaclovo aikštes, Rotušę ir unikalų aikštės bokšto laikrodį. Laisvas laikas. Vakarop išvykstame link Brno. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Moravijos draustinį*. Čia lankysimės stalaktitų ir stalagmitų urvuose, esant galimybei, plauksime laivu požemine upe Macochos urvais. Pageidaujantys keltuvu* galės pakilti prie Macochos bedugnės. Taip pat lankysimės buvusioje arkivyskupo Karlo Lichtenšteino rezidencijoje Kromeržyžo pilyje*, garsėjančioje pasaulinės vertės paveikslų galerija. Esant galimybei, vyno degustacija* XII a. pilies vyno rūsyje. Pažintis su Brno: Šv. Petro ir Pauliaus Katedra, Laisvės aikštė, Senamiestis ir kt. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Dunojaus metropoliją – Vieną. Tai imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apsilankymas Šionbruno rūmuose*, saugomuose UNESCO. Ištaigingi baroko stiliaus rūmai, apsupti vaizdingu parku ir gėlynais, yra vienas iš dažniausiai lankomų ir svarbiausių Austrijos sostinės kultūros objektų. Apžvalginės ekskursijos Vienoje metu aplankysime Imperijos simbolį - Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą - vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai, susipažinsime su modernia ir nepakartojama Hundertvaserio architektūra. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų „karaliui“ Štrausui, aplankyti Gamtos*, Meno istorijos muziejus* arba tiesiog smagiai praleisti laiką vienoje iš Vienos kavinių. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame Olomoucą. Trumpa pažintis su miestu: Švč.Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gotikinė XIV a. bažnyčia, kurioje palaidotas karalius Vaclovas III, miesto rotušė, Šv. Mauricijaus bažnyčia, barokinis Cezario fontanas. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~40 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!