KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Rumunija

Rumunija- Transilvanija: Legendų kelias 7 d/6 n

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena: Vilnius – Prešovas (1000 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena: Prešovas – Miškolc Tapolca (125 km) – Cluj Napoca (310 km)
Pusryčiai. Išvykstama Rumunijos link. Kelionė per Slovakiją ir Vengriją. Pakeliui aplankomi egzotiškiausi Vengrijoje Miškolc Tapolca *terminiai baseinai, įrengti stalaktitų – stalagmitų urvuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Cluj Napoca – Turda (32 km) – Sibiu (140 km) – Brasov (140 km)
Pusryčiai. Vykstama į Turda miestelį, kur lankomos *druskų kasyklos. Ten, kur XIV-XX a. buvo gaunama druska, mus pasitinka magiškas požemių pasaulis. Čia susipažįstama su druskos kasybos istorija, pageidaujantys gali *paplaukioti valtelėmis, pakilti apžvalgos ratu. Išvykstama į vieną autentiškiausių Rumunijos miestų – Sibiu, kuris įkurtas buvusios romėnų gyvenvietės Sibinum vietoje. Čia beveik kiekvienas namas pripažintas architektūriniu paminklu. Šis žavus miestas 2007 m. buvo paskelbtas Europos kultūros sotine. Pasivaikščiojimas jaukiomis senamiesčio gatvelėmis besigrožint gynybiniais bokštais ir sienomis, amatininkų gildijų pastatais ir bažnyčiomis. Sibiu turi savo nepakartojamą veidą – tai vienas nuostabiausių ir geriausiai išlikusių Rumunijos senamiesčių. Pakeliui į Sinajos kalnų kurortą, sustojama saksų viduramžių mieste – Brasove, kuriame aplankoma Rotušės aikštė, XIV a. pastatyta Juodoji bažnyčia ir kitos miesto įžymybės. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Brasov – Sinaj (40 km)
Pusryčiai. Diena Sinaj kalnų kurorte Pietų Karpatų kalnuose, kuris įsikūręs beveik 1000 m virš jūros lygio. Šis miestelis ne veltui vadinamas karališkuoju. Čia XIX a. antroje pusėje buvo pastatyti *Peleš rūmai, kuriuose ilsėdavosi karalius Karolis I su šeima ir jo svečiai. Rūmuose įrengti 160 kambarių muziejus, kuriame saugomos meno kolekcijos. Iš Busteni kurorto *keltuvu pakylama į daugiau kaip 2200 m aukštį, kur galima pasigrožėti vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis „Sfinksu“ ir „Senutėmis“. Tolumoje boluoja aukščiausia Bucegi kalnų Omu viršukalnė (2505 m). Pasivaikščiojimas kalnų takeliais. Esant galimybei, apsilankymas garsiajame *Sinaj vienuolyne, kurio pastatų ansamblyje galima ne tik pavaikščioti, bet ir sutikti čia gyvenančių vienuolių. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Sinaj – Bran (55 km) – Sigišuar (140 km) – Oradea (320 km)
Pusryčiai. Besigrožint kalnais ir slėniais, serpantininiais keliais atvykstama į Bran, kur stūkso įspūdinga ir gausiausiai užsienio turistų lankoma, XIV a. pastatyta Drakulos pilis, apraizgyta legendomis. Airių rašytojo B.Stoukerio romanas „Drakula“ išgarsino ne tik autorių, bet ir paslaptingąją Bran pilį, mistinį grafą Drakulą ir jo prototipą – žiaurųjį Volonijos valdovą Vladą Tepešą, kuris, kaip pasakojama, jam prasižengusius žmones sodindavo ant kuolo. *Apsilankymas paslaptingoje Drakulos pilyje, primenančioje gotikinę Transilvanijos pasakų pilį. Vykstama į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišuarą. „Transilvanijos perlas“, taip šį saksų XII – XVII a. pastatytą miestą vadina rumunai. Miestas, įsikūręs ant Trnavos upės kranto, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Aplankomas senamiestis, gynybiniai įtvirtinimai, *laikrodžio bokštas. XIV a. name, kuriame gimė ir keletą vaikystės metų praleido Vladas Tepešas (Drakula), dabar veikia restoranas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Oradea – Tokaj (155 km) – Košice (80 km) – Krokuva (230 km)
Pusryčiai. Vykstama į jaukų Tokaj miestelį, kurį išgarsino nepakartojamo skonio Tokajaus vynas. Šį vyną tiekė Prancūzijos karaliams, Rusijos imperatoriams, jį mėgo Getė, Šileris, Bethovenas, Haidnas. Pasivaikščiojimas po nedidelį senamiestį, pageidaujantiems – *vynų degustacija. Kelionė per Slovakiją. Sustojimas rytų Slovakijos sostinėje – Košice. Trumpa pažintis su Košice senamiesčiu: senamiesčio puošmena – gotikinė Šv. Elžbietos katedra – didžiausia gotikinė bažnyčia Slovakijoje, Žemieji vartai, Budelio bastionas, viduramžių gynybinių įtvirtinimų liekanos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Krokuva – Čenstachova (140 km) – Vilnius (700 km)
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui aplankomas didžiausias Lenkijos piligrimų centras – Čenstachovos vienuolynas. Pagal galimybę apžiūrima vienuolyno bažnyčia, koplyčia, garsėjanti stebuklingu „Juodosios Madonos“ paveikslu. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• degalų mokestis,
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• (*) pažymėti objektai (apie 73 EUR),
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos,
• asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!