KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Šiaurės Italijos ežerai (su poilsiu prie Gardos ežero)

Šiaurės Italijos ežerai (su poilsiu prie Gardos ežero)

Klauskite
Captcha
Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į įspūdingiausią Vokietijos pilį – Noišvanštainą*. Ją projektavo Bavarijos karalius Liudvikas II, įkvėptas padavimų ir Richardo Vagnerio operų. 1869 metais buvo pradėta statyti pasakiška pilis, dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Mirus Liudvikui II, pilis taip ir nebuvo iki galo užbaigta pagal pirminį projektą. Algau kalno viršūnėje stūksanti pilis kiekvienais metais pritraukia milijonus lankytojų ir žavi ne tik išskirtiniu eksterjeru: smailiais bokštais, bokšteliais, Marijos tilteliu virš bedugnės, bet ir turtingu interjeru, puošniomis salėmis bei menėmis. Vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero. Pažintis su šiaurine ir rytine ežero pakrante. Apsilankysime nuostabiame Riva del Garda kurortiniame miestelyje, dar vadinamame „Gardos perlu”, dėl nuostabios ežero bei jį supančių uolėtų krantų ir kalnų panoramos. Trumpa pažintis su senamiesčiu: XIII a. Torre Apponale laikrodžio bokštas, viduramžius menanti Rocca tvirtovė. Vykstame į Malčezyne miestelį, kurio pagrindinis akcentas - XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Laisvas laikas, kurio metu norintieji keltuvu galės pasikelti į Monte Baldo kalną*(2218 m), dar vadinamą „Europos sodu“, nuo kurio atsiveria įspūdinga Gardos ežero pakrančių panorama, aplankyti pilį* arba išsimaudyti ežere. Gardos regionas žymus net tik vaizdingais ežero pakrante besidriekiančiais miesteliais ir kurortais, gerai išvystyta turizmo infrastruktūra, bet ir čia auginamais ir gaminamais alyvuogių aliejais bei vynais. Pakrantėse aliejaus gamyba pradėta nuo VIII amžiaus. Norintiems organizuojama aliejaus degustacija*. Čia vietiniai augintojai supažindins kaip auginamos alyvuogės ir spaudžiamas aliejus. Tai puiki proga ne tik padegustuoti šio regiono vietinės produkcijos alyvuogių aliejaus su bruschetta duona, bet ir galimybė įsigyti Jums patinkančių gaminių. Atvykstame į viešbutį Gardos ežero apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mantują. Šis nepakartojamas Italijos miestas išsidėstęs Po slėnyje, iš trijų pusių apsuptas Superiore, Mezza ir Inferiore ežerų, turistus sužavi UNESCO saugomu senamiesčiu. Jau nuo XIV a. Mantują valdė Gonzagų giminė, kurie buvo dideli meno mecenatai. Jų dėka iki šių dienų galime rasti žymių menininkų ir architektų, tokių kaip Leone Battiso, Paulo Rubenso, Donatelo, atspindžius miesto architektūroje. Pažintis su senamiesčiu : Pallazzo Ducale, Palazzo Te, Šv. Andrejaus bazilika, Katedra. Laisvas laikas. Vykstame į vieną unikaliausių Pasaulio parkų – Sigurta*. Šis parkas buvo pradėtas formuoti dar XVII a., šiuo metu užimantis 600,000 kvadratinių metrų teritoriją. Lankytojus sužavi augalų ir žydinčių gėlių gausa, net 1 km ilgio rožių alėja, labirintas, vandens sodas ir parko simbolis - milžiniškas 400 metų senumo ąžuolas, kurio kamieno skersmuo siekia 6 metrus. Vakarop apsilankymas „Gardos terminiame parke*“. Tai žymus terminių baseinų parkas, kuriame galite net tik pasimaudyti 5000 kvadratinių metrų terminiame baseine su masažinėmis srovėmis ir fontanais, bet ir pasigėrėti architektūriniais statiniais, tokiais kaip Villa dei Cedri, Villa Moscardo ir visą parko teritoriją puošiančiomis skulptūromis. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui. Vykstame į Sirmione. Gardos ežero pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji kateriais* galės pasiplaukioti ežere, besigrožint įspūdingomis garsenybių vilomis arba pasimaudyti. Vykstame į kitą žavų Gardos ežero pakrantėje įsikūrusį Bardolino miestelį, garsėjantį čia gaminamais vynais. Apsilankymas vynų muziejuje* ir vyno degustacija*. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui arba pageidaujantiems išvyka** prie Madžorės ir Komo ežerų. Atvykimas į Strezą, kur norintys galės pailsėti prie Madžorės ežero arba plaukti laivu* į Isolla Bella salą – rūmus*. Tai vienas lankomiausių Šiaurės Italijos objektų. Visą salos teritoriją užima nuostabaus grožio rūmai su itališko tipo parku, kurį puošia daugybė skulptūrų. Vykstame prie Komo ežero, kuris yra trečias pagal dydį Italijoje. Nuo romėnų laikų pamėgtas aristokratų, nuostabaus grožio ežeras ir šiandien vilioja turistus iš viso pasaulio. Trumpas apsilankymas viename prabangiausių Italijos miestų - Kome, kur prabangias vilas turi tokios įžymybės, kaip Madona, S.Stalonė ir kt. Vakare grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui ir pramogoms. Gardos ežeras - ideali vieta ne tik pasyviam poilsiui, bet ir vandens bei sausumos sporto šakoms ir pramogoms*: įspūdingas pasiplaukiojimas po ežerą kateriais, besigrožint nuostabaus grožio salomis, burlenčių sportas, žygiai pėsčiomis ir dviračiais ežero apylinkėse įrengtomis įvairaus sudėtingumo trasomis ir kita.

Pageidaujantieji visuomeniniu transportu* galės nuvykti į Gardalendą* - didžiausią Italijoje atrakcionų parką. Skriesite “Stebuklingais kalneliais“ ir viršgarsiniu lėktuvu “Blue Tornado“, ekspedicijos po Egiptą metu ieškosite faraonų lobių, apsilankysite laukinių gyvūnų šalyje, elfų karalystėje. Gėlių jūra, puošnūs parko takeliai, egzotiškų sodinukų labirintai, nuostabūs ežerai ir smaragdinis dangus virš galvos padės suprasti, kaip atrodo rojus. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. I a. pastatytas Arenos amfiteatras, buvęs antikinis forumas – Erbės aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas ir kt. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

2015.06.13 – 2015.06.21     519,00 € 
2015.06.20 – 2015.06.28     539,00 € 
2015.06.27 – 2015.07.05     539,00 € 
2015.07.11 – 2015.07.19     559,00 € 
2015.07.25 – 2015.08.02     559,00 € 
2015.08.01 – 2015.08.09     559,00 € 
2015.08.22 – 2015.08.30     559,00 € 
2015.09.12 – 2015.09.20     519,00 €
2015.09.26 – 2015.10.05     519,00 € 

Išankstinis pirkimas -12% nuo sumos!

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 8 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus, vietinių gidų paslaugos ~ 170 EUR; (**) - papildomos pasirenkamos išvykos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava - 9 EUR (31,08 LTL); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kit

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!