KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Slovakijos Tatrai

Pažintinė 5 dienų kelionė po vasariškus Slovakijos kalnus

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Ryte lankome Demanovo Laisvės stalaktitų – stalagmitų urvus*. Jūs susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų ir stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Keltuvais keliamės į Chopok viršukalnę* (2024 m). Akmeninėje trobelėje ragaujame žolelių arbatos*. Po pietų laisvas laikas Liptovsky Mykulaš miestelyje. Vakarop jėgas atgauname Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Slovakų Rojaus nacionalinį parką*. Žygis Gornado upės kanjonu. Kopiame kopėčiomis į krioklius, vietomis einame laikydamiesi už grandinių ir mediniais lieptais. Pietūs* kavinėje šalia istorinio Kamaldulių vienuolyno griuvėsių. Po žygio, esant galimybei, aplankome istorinį Levočo miestelį, garsėjantį altoriumi Šv. Jakobo katedroje*. Taip pat aplankysime įspūdingus Spiš pilies* griuvėsius. Vakare dalyvaujame vakaronėje slovakų nacionaliniame restorane Kolyboje*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Pieninų nacionalinį parką, kur mūsų laukia 11 km plaukimas plaustais* Dunajeco upe. Mus lydės nuostabūs nacionalinio parko vaizdai, klausysimės vietinių gyventojų – goralių legendų ir pasakojimų. Plaukimo metu praplauksime Červeny Klaštor miestelį, kurio vienuolynas minimas nuo XIV a. Trumpas sustojimas prie Raudonojo vienuolyno. Aplankysime vienuolyno muziejų*. Tęsime plaukimą gražiausiu Europoje Dunajeco kanjonu, pasigrožėsime Erelio uola, Septynių vienuolių , Trijų karūnų kalnais, kuris dėl savo unikalios formos vadinamas Pieninų dvasia. Po plaukimo atvykstame į Chata Pieniny. Grojant gyvai muzikai pietūs* nacionaliniame Pieninų restorane, kuriame ragausime kelių rūšių sūrių, nacionalinių patiekalų, o norintiems čia pat bus karštai išrūkytas upėtakis. Čia taip pat galėsite degustuoti slovakų vyną. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Aukštųjų Tatrų kurortinį miestelį – Tatranska Lomnica. Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso* (1751 m). Pageidaujantys gali pasikelti į Lomnicke Sedlo* (2190 m) ir pasigrožėti nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Vėliau žygis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės ne tik nuostabia kalnų panorama, bet ir pietausime Zamenkovo chatoje*, gėrėsimės Šaltosios Tėkmės kriokliais. Iš Hrebienok funikulieriumi* arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas. Pageidaujantiems išvyka į vandens pramogų parką „Aquacity“*. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Dėl visų kelionės datų siųsti užklausą į info@ethalontravel.lt

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 160 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!