KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Vietnamas ir Kambodža

Indokinijos širdis - Vietnamas ir Kambodža 17 d.

Klauskite
Captcha
Data Trukmė Kaina asmeniui Galutinė kaina

1 diena. Skrydis iš Vilniaus / Rygos / Varšuvos į Vietnamo sostinę Hanojų.

2 diena. Hanojus.
Atvyksite į tarptautinį Noi Bai oro uostą, iš kurio važiuosite į viešbutį. Pažintis su Vietnamo sostine, jos praeitimi ir dabarties aktualijomis. Pasivaikščiosite po senamiestį – XIII amžių menančias 36 gatveles, kurias kadaise buvo pasidalinusios 36 amatininkų gildijos, čia vyko chaotiškas prekybinis ir kultūrinis Hanojaus gyvenimas. Pasigrožėsite Hoan Kiem („Sugrąžinto kardo“) ežeru, esančiu pačioje miesto širdyje. Karališkuoju tiltu nueisite į ežero viduryje iškilusią salą, kur iš arti galėsite apžiūrėti Ngoc Son šventyklą. Joje dar ir šiandien yra garbinamas 1288 m. mongolus įveikęs nacionalinis didvyris Tran Hung Dao. Netoliese išvysite neogotikinio stiliaus Nha Tho Lon (Šv. Juozapo katedrą), menančią kolonijinius laikus, kai Vietnamą valdė prancūzai.
Esant galimybei, vakare pasižiūrėsite tradicinio meno „Water puppet“ spektaklį (už papildomą mokestį ~ 12 USD). Tai tik šiaurės Vietnamui būdingas teatralizuotas lėlių spektaklis virš vandens, kuriame lėlės šoka, pasakoja šalies legendas, vaidina bulių kautynių, medžioklės scenas, spalvingai ir žaismingai perteikia Vietnamo istorinius momentus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Hanojus (pusryčiai, pietūs).
Ekskursijos po Hanojų tęsinys: po pusryčių aplankysite savitos architektūros Literatūros šventyklą, kurioje nuo 1076 m. iki pat 1775 m. veikė Vietnamo universitetas, skleidęs Konfucijaus išmintį, ruošęs valdovo rūmams biurokratus ir valdininkus bei teikęs išsilavinimą aukštuomenės atžaloms. Ekskursijos metu pamatysite šalia miesto tvirtovės griuvėsių išlikusį Vėliavos bokštą ir besiskleidžiančio lotoso žiedo formos pagodą Chua Mot Cot („Vienastulpę“). Jūsų taip pat laukia pažintis su buvusio šalies prezidento ir komunistų partijos pirmininko Ho Chi Minh‘o memorialiniu kompleksu (dažnai neveikia). Galėsite pasivaikščioti po netoliese esančią Ba Dinh aikštę. Sakoma, kad mauzoliejus įkūnija Ho Chi Minh asmenybės didybę, o Da Binh aikštė atspindi vidinę ramybę. Pasivaikščiosite Ho Tay („Vakarų“) ežero pakrante, kurios ilgis siekia net 20 km. Dabar tai prabangių restoranų, viešbučių ir vilų rajonas. Stabtelėsite prie Quan Thanh pagodos, kurią puošia keturių tonų bronzinė skulptūra, vaizduojanti Šiaurės Vietnamo dievą Huyen Thien Tran Vo su jo simboliais – gyvate ir vėžliu. Toliau aplankysite Tran Quoc – seniausią pagodą Vietname, pastatytą dar 541 m. Joje galima pamatyti retą, į nirvaną įeinančio Budos statulą. Pagodos sode galėsite prisiliesti prie bodhi - „Atbudimo“ medžio. Jis, anot pasakojimų, buvo išaugintas iš mažos šakelės, nuskintos nuo medžio, po kuriuo įvyko Budos praregėjimas. Vakare naktiniu traukiniu iš Hanojaus išvyksite į Lao Cai. Nakvynė miegamojo traukinio kupe.


4 diena. Hanojus - Šiaurės Vietnamo tautinių mažumų regionas. Lao Cai - Sapa - Sin Chai - Cat Cat (pusryčiai, pietūs).
Anksti ryte (~ 6:00 val.) atvyksite į Lao Cai – pasienio miestą su Kinija. Iš čia vyksite gilyn į Hoang Lien kalnų masyvą, kuris šiaurėje remiasi į Himalajus. Čia pažinsite visai kitokią, tik Šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalniečių tauteles. Po trumpos kelionės vaizdingu slėniu pasieksite Sapa miestelį. Apsistosite viename iš jo viešbučių, papusryčiausite ir vyksite į apžvalginę kelionę po Sapa slėnį. Pakeliui sustosite pasigrožėti Thac Bac („Sidabrinio vandens“) kriokliu, kurio vanduo kaskadomis krenta net iš šimto metrų aukščio. Esant geroms oro sąlygoms, kildami serpantinu pasieksite Tram Ton („Dangaus vartų“) aukščiausią perėją Vietname (2047m), nuo kurios giedrą dieną atsiveria nuostabūs vaizdai tiek į Sapa slėnį vienoje pusėje, tiek į Lau Chai slėnį – kitoje, bei į Fan Si Pan – aukščiausią kalną Indokinijoje (3143 m). Grįžę iki Thac Bac krioklio, pėsčiomis keliausite bambukų mišku per Hoang Lien Nacionalinį parką į didžiausios šiose vietose Juodųjų Hmong tautinės mažumos Sin Chai ir Cat Cat kaimus. Kinai ilgus amžius bandė sunaikinti šiuos išdidžius žmones (Hmong reiškia „laisvi žmonės“), draudė kalbėti gimtąja kalba. Tuomet hmongų genties moterys savo kalbos simbolius kodavo siuvinėdamos ir puošdamos drabužius. Taip iš kartos į kartą buvo perduodami genties padavimai. Pabendravę su vietos gyventojais, susipažinę su jų papročiais ir buitimi, grįšite į Sapa. Nakvynė viešbutyje.
Pastaba. Programa vykdoma priklausomai nuo oro sąlygų. Lyjant lietui nekylama į Tram Ton perėją.

5 diena. Šiaurės Vietnamo tautinių mažumų regionas. Sapa - Y Linh Ho - Lao Chai - Ta Van - Ta Phin - Sapa - Lao Cai (pusryčiai, pietūs).
Ryte iš Sapa leisitės į Muong Hoa slėnį. Pakeliui grožėsitės jo augmenija ir nuostabiais kalvų, pereinančių į kalnus vaizdais. Prieš daugiau nei 100 metų prancūzai įžengę į šį slėnį buvo pakerėti jo grožiu ir pavadino jį „Tonkino Alpėmis“. Leisdamiesi ryžių terasomis aplankysite Y Linh Ho ir Lao Chai kaimus, kuriuose gyvena Juodieji Hmong. Čia galėsite pamatyti, kaip jie iš kanapių pluošto audžia ir augaliniais dažais spalvina tautinius rūbus. Savo kelionę po slėnį pabaigsite Ta Van kaime, kuriame gyvena spalvingais drabužiais ir papročiais išsiskiriantys kitos – Dzay tautelės žmonės. Tai viena iš mažiausių ir archajiškiausių – tik 38 tūkst. žmonių turinti Vietnamo tautelių.
Grįžtate į Sapa ir vykstate į Ta Phin kaimą, kuriame gyvena Raudonųjų Dzao tautinė mažuma. Jie verčiasi ne tik ryžių auginimu, bet ir šilko audimu, populiaraus proginio popieriaus ir sidabro dirbinių gamyba. Beje, daugelis sidabro dirbinių, kuriais prekiaujama šiame kaime, yra perlydyti iš kolonijinių laikų prancūziškų sidabro monetų. Iš čia važiuosite į Lao Cai miestelį, kur turėsite progą apžiūrėti Vietnamo sienos su Kinija perėjimo pastatą. Iš geležinkelio stoties naktiniu traukiniu išvyksite į Hanojų. Nakvynė miegamojo traukinio kupe.

6 diena. Hanojus - Ha Long įlanka - atvykimas į laivą (pusryčiai, pietūs, vakarienė).
Anksti ryte (~ 5:00 val.) atvyksite į Hanojų, netoli stoties esančiame viešbutyje galėsite nusiprausti bei papusryčiauti. Vėliau važiuosite į Ha Long uostą, kur Jūsų lauks laivas. Įgula pavaišins gėrimais, paaiškins gyvenimo laive ir saugumo taisykles. Prasidės kelionė po įspūdingą, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktą Ha Long įlanką – vieną nuostabiausių gamtos stebuklų Vietname, tapusia jo ikona. Pasak vietnamiečių legendos ji atsirado, kai jūron besileidžianti drakonė suskaldė klintinį krantą į tūkstančius salelių. Smaragdiniame vandenyje stūkso apie trys tūkstančiai kalkakmenio uolų, primenančių įvairias gyvūnų ar mitinių būtybių figūras. Esant galimybei, aplankysite stalaktitų, stalagmitų grotas ir žvejų kaimelį ant vandens, kur iš arčiau susipažinsite su vietos žvejų gyvenimu ir kasdienybe. Jūros gėrybių pietūs laive – ragausite ką tik sugautą žuvį ir daugybę kitų patiekalų. Maudynės Ha Long įlankos vandenyse. Vakarienė ir nakvynė laive.

7 diena. Saulės patekėjimas Ha Long įlankoje - Hanojus - Hue (pusryčiai, pietūs).
Anksti ryte iš laivo galėsite pasigrožėti tekančia saule bei mėgautis išskirtine įlankos ramybe. Po pusryčių plauksite į nuošalesnes įlankos vietas, turėsite galimybę paplaukioti kajakais ar tiesiog pasimaudyti.
Po pietų atvyksite į Hanojų ir skrisite į Hue, paskutinės Vietnamo feodalinės dinastijos miestą. Jis Nguyen dinastijos imperatorių valia nuo 1802 iki 1945 metų buvo tapęs Vietnamo sostine. Tuo metu Hue buvo svarbiausias Vietnamo kultūros, švietimo ir religijos centras. Dabar tai ramybe dvelkiantis miestelis ant Kvapniosios upės kranto. Jis garsėja savo didinga Citadele, rūmais ir kitais istoriniais pastatais, įtrauktais į UNESCO paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Hue - Kvapnioji upė (pusryčiai, pietūs).
Ekskursija po Citadelę ir Imperatoriškąjį miestą, pastatytą XIX a. pagal „Uždraustojo miesto“ Pekine projektą. Po karo su amerikiečiais iš 148 rūmus sudariusių pastatų liko tik 20. Tačiau net iš to, kas išlikę ir restauruota, galima susidaryti vaizdą apie paskutinės imperatoriškosios dinastijos didybę. Plaukdami Kvapniąja upe pamatysite seniausią Hue pagodą Thien Mu („Dangiškosios mergelės“), vakariniame upės krante išvysite karaliaus Minh Mang kapavietę, sudarytą iš pastatų komplekso, sujungto tiltais.
Po plaukimo Jums bus pasiūlyta imperatoriška vakarienė, kurios metu pabuvosite teatralizuotoje Vietnamo valdovų aplinkoje, dėvėsite rytietiškus drabužius, o ragaujant prabangius patiekalus skambės subtili dvaro muzika (už papildomą mokestį ~ 45 USD). Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Hue - Da Nang - Hoi An (pusryčiai).
Ryte išvyksite link dar vieno UNESCO paveldo sąraše esančio Hoi An miestelio. Pakeliui aplankysite Khai Dinh šventyklą, sustosite prie Lang Co paplūdimio, pakilsite į Hai Van („Debesų jūros“) perėją, nuo kurios giedrą dieną atsiveria įstabaus grožio vaizdas į Pietų Kinijos jūros pakrantę. Atvykimas į ketvirtą pagal dydį Vietnamo miestą Da Nang. Esant galimybei, aplankysite Cham muziejų. Jame sukaupta didžiausia ekspozicija apie beveik 1000 metų pietų Vietnamą valdžiusios Cham etninės grupės kultūrą. Keliautojų pageidavimu sustojimas marmuro dirbinių gamyklėlėje, Marmuro kalnų papėdėje (vikriausiems pasiūlysime užkopti į urvus, apžiūrėti juose išskaptuotų budistinių šventyklų). Vėliau išvyksite link Hoi An. Laisvas laikas paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje ant Pietų Kinijos jūros kranto.
10 diena. Hoi An - poilsis prie Pietų Kinijos jūros (pusryčiai).
Šiandien susipažinsite su senoviniu Hoi An miestu. Ši nuostabi pasaulio paveldo vieta – viena iš daugelio centriniame Vietname – pakerės Jus savo autentika ir jaukumu. Kadaise buvęs vienu svarbiausių pietryčių Azijos uostų, dabar Hoi An tarsi gyvas muziejus. Gėrėsitės išpuoselėta ir karų nenuniokota senovine architektūra, medinėmis į tris pagrindines senamiesčio gatveles žiūrinčiomis parduotuvėlėmis, visuomeniniais pastatais. Viskas jame byloja apie taikų įvairių tautų ir kultūrų: vietnamiečių, kinų, japonų ir europiečių sugyvenimą. Pamatysite senąjį turtingo pirklio Tan Ky namą, kuriame persipina kinų ir japonų architektūros stiliai, čerpėmis dengtą Japoniškąjį tiltą, senuosius Prekybos rūmus, pagodas, Kinų asamblėją. Turėsite laiko pasivaikštinėti senojo miesto gatvelėmis, pašmirinėti po suvenyrų parduotuvėles ir nusipirkti lauktuvių namiškiams. Nakvynė viešbutyje ant Pietų Kinijos jūros kranto.

11 diena. Hoi An - poilsis prie Pietų Kinijos jūros (pusryčiai).
Poilsis Hoi An paplūdimyje. Visą dieną galėsite mėgautis baltu smėliuku ir šiltais Pietų Kinijos jūros vandenimis. Siūlome malonumų taurę išgerti iki dugno – pasimėgauti puikiu vietnamietišku masažu. Tai tikrai nebrangi ir labai kokybiška paslauga. Nakvynė viešbutyje ant Pietų Kinijos jūros kranto.

12 diena. Hoi An - Da Nang - Saigonas (Ho Chi Minh) - Cu Chi (pusryčiai, pietūs).
Ryte išvyksite į Da Nang oro uostą ir skrisite į Saigoną (Ho Chi Minh) – didžiausią Vietnamo miestą, kultūros, mokslo ir ekonomikos centrą. Vyksite link Cu Chi tunelių komplekso, kurį Vietnamo Išlaisvinimo Pajėgos įrengė kovoms prieš Amerikos armiją. Trijų lygmenų, 250 km požeminių tunelių tinkle buvo įrengti miegamieji, susitikimų kambariai, ligoninės ir netgi socialiniai centrai.
Grįšite į Saigoną (Ho Chi Minh), kur Jūsų lauks pažintinė eksursija po miestą: Prezidento rūmai, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti, senasis Saigono Paštas, gotikinio stiliaus Notre Dame katedra – prancūzų kolonojinės valdžios simbolis. Ši katedra yra vienas pagrindinių krikščionybės centrų Vietname.
Esant galimybei, vakare miestu grožėsitės plaukdami Saigono upe (už papildomą mokestį ~ 27 USD, su vakariene). Nakvynė viešbutyje.

13 diena. Saigonas (Ho Chi Minh) - Mekongo Delta (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį) (pusryčiai, pietūs).
Ryte jūsų laukia laisvas pusdienis Saigone (Ho Chi Minh) arba pažintis su Mekongo Delta. Mekongas – viena ilgiausių pasaulio upių, prasidedanti Tibete, tekanti per Kiniją, Birmą, Laosą, Tailandą, Kambodžą ir Vietnamą. Į Pietų Kinijos jūrą Mekongas įteka devyniais srautais, todėl vietnamiečių vadinamas devynių drakonų upe. Atvyksite į Cai Be, kur prasidės jūsų pasiplaukiojimas. Turėsite galimybę aplankyti judrų ir spalvingą turgų ant vandens, kur vietiniai gyventojai prekiauja vaisiais, daržovėmis, audiniais, papuošalais ir kitomis prekėmis. Gausybė valčių plaukioja pirmyn ir atgal viliodamos pirkėjus. Čia pasinersite į tikrą Mekongo Deltos šurmulį. Vėliau plauksite į mažus kaimelius pasižvalgyti po sodus ir plantacijas, kur galėsite mėgautis šviežiais tropiniais vaisiais ir jūros gėrybėmis, patiektomis pagal pietų Vietnamo tradicijas. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. Plaukdami siaurais kanalais patirsite išskirtinį šios vietovės žavesį. Esant galimybei, aplankysite vietinių šeimų verslus, kur galėsite susipažinti su kokosinių saldainių ar ryžių traškučių gamyba.
Kelionė atgal į Saigoną, kur Jūsų lauks pažintinė ekskursija po miestą: Kinų kvartalas (China Town), kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus, Binh Tay turgus jau yra tapęs pagrindine prekyviete ir traukia klientus prekių gausa bei patraukliomis kainomis. Nakvynė viešbutyje.

14 diena. Saigonas (Ho Chi Minh) - Siem Reap (Kambodža) (pusryčiai, pietūs).
Ryte vyksite į Saigono oro uostą ir skrisite į Siem Reap miestelį Kambodžoje. Tai vartai į Angkor miestą – tūkstantmečio senumo khmerų imperijos sostinę, vieną iš septynių pasaulio stebuklų. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į Nacionalinį Angkor muziejų, kuriame turėsite galimybę nusikelti į khmerų civilizacijos gyvavimo laikus, pažinti jų papročius, tradicijas, meną bei kultūrą. Vėliau vyksite susipažinti su seniausiomis, IX amžiuje statytomis Preah Ko ir Bakong šventyklomis. Nakvynė viešbutyje.

15 diena. Angkor Wat šventykla - Angkor Thom miestas Kambodžoje (pusryčiai, pietūs).
Ryte pradėsite savo pažintį su istoriniu khmerų imperijos palikimu. Jos didžiausias pasaulyje religinės paskirties architektūrinis kompleksas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sarašą. XV a. gyventojų apleistas milijoninis miestas netrukus buvo džiunglių prarytas ir nugramzdintas užmarštin, kol XIX a. antroje pusėje jį į dienos šviesą vėl iškėlė prancūzų keliautojas Henri Mouhot. Gamta jau buvo apvaliusi jį nuo viso to, kas laikina, palikdama tik tai, kas svarbiausia. Džiunglėse liko stūksoti atsiskyrusios ir vienišos akmeninės šventyklos, per daug gerai išsilaikiusios, kad galėtume pavadinti jas griuvėsiais, ir laimėjusios lenktynes su laiku. Ankstų rytą vyksite pasitikti saulę ties Angkor Wat šventykla. Lankysite Angkor Wat šventyklą, kurią XII a. pirmojoje pusėje pastatė karalius Suryavarman II. Jos dangų remiantys lotoso formos kupolai dėl savo grožio ir didybės yra atvaizduoti Kambodžos vėliavoje, o smiltainyje užfiksuotos kovų, kasdieninio gyvenimo ir religinių apeigų scenos duoda peno nesibaigiančioms mokslininkų diskusijoms apie Pietryčių Azijos istoriją. Po pažinties su Angkor Wat šventykla, eisite į karaliaus Jayavarman VII pastatytą Angkor Thom miestą. Įžengę pro pietinius vartus, kurie garsėja milžiniškais akmenyje išskaptuotais žmonių veidais, atsidursite pačioje khmerų imperijos sostinės širdyje. Čia apžiūrėsite pagrindinę to meto budistinę Bayon šventyklą, kurios siaurų koridorių, stačių laiptelių ir besišypsančiais veidais dekoruotų bokštelių gausa paliks jums neišdildomą įspūdį. Pasigrožėsite Dramblių ir Raupsuotojo Karaliaus terasomis, Bapuon šventyklos didybe. Aplankysite dar dvi to paties karaliaus pastatytas šventoves – Gailestingumo Bodhisattvai dedikuotą Preah Khan ("Šventasis kardas") šventovę ir Ta Prohm ("Protėvių Brahma") su Rajavihara – „Karališkuoju vienuolynu“, kuriame vienu metu gyveno net 12000 budistų vienuolių. Pastaroji šventykla buvo specialiai palikta tokia, kokią ją rado pirmieji tyrinėtojai: apaugusi didingais figmedžiais ir milžiniškais vijokliais, kurie kabindamiesi į akmeninius statinius sudaro amžinos žmonių civilizacijos ir gamtos jėgų kovos lauko įspūdį. Esant galimybei apžiūrėsite 967 m. pastatytą mažą, bet kruopščiais raižiniais ir elegancija išsiskiriančią Banteay Srei – "Moters šventyklą", dar vadinamą aukščiausiu khmerų meno pasiekimu.
Pageidaujantiems – vakarienė su Apsara šokių šou, kurio metu grožėsitės unikaliu jaunų šokėjų pasirodymu: scenoje išvysite puikiąsias Apsaras - reto grožio deives, pasipuošusias brangakmeniais ir gėlėmis, gelbstinčias dievus ir mirtinguosius prieš jūsų akis atgyjančiuose mitologiniuose siužetuose (už papildomą mokestį ~ 20 USD). Nakvynė viešbutyje.

16 diena. Siem Reap - Tonle Sap ežeras - išvykimas į oro uostą - skrydis į Europą (pusryčiai, pietūs).
Ryte vyksite prie didžiausio Pietryčių Azijoje gėlo vandens telkinio – Tonle Sap ežero („Didžioji gėlo vandens upė“). 1997m. UNESCO suteikė jam ypatingą „Biosferos draustinio“ statusą. Lietingu metų laiku ežero apimtis padidėja net iki dešimties kartų, taip užliedamas milžiniškus miškų bei pievų plotus ir paruošdamas ryžių laukus naujai sėjai.
Pervežimas į Siem Reap oro uostą. Skrydis į Europą.

17 diena. Grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 •  Kelionė patogiu mikroautobusu/autobusu (visi pervežimai pagal programą);
 • Traukinių bilietai (Hanojus – Lao Cai / Lao Cai – Hanojus);
 • 2 nakvynės traukiniuose (keturvietėse kupė);
 • 8 nakvynės 3 žv. (pagal šalies kategoriją) viešbučiuose;
 • 3 nakvynės 4 žv. (pagal šalies kategoriją) viešbutyje Hoi An prie Pietų Kinijos jūros;
 • 1 nakvynė laive Ha Long įlankoje;
 • Dviejų kartų maitinimas: 14 pusryčių, 11 pietų (jūros gėrybių degustavimas laive), 1 vakarienė (laive);
 • Ekskursinė – pramoginė programa pagal kelionės aprašymą;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • 3 vietinių skrydžių bilietai: Hanoi – Hue / Da Nang – Saigonas (Ho Chi Minh) / Saigonas (Ho Chi Minh) – Siem Reap su oro uostų mokesčiais;
 • Kvalifikuotų vietinių gidų paslaugos rusų kalba (pagal pageidavimą anglų kalba);
 • Iškvietimas vizai gauti;
 • Mineralinis vanduo.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (su oro uostų mokesčiais), kurių kaina vidutiniškai svyruoja nuo 999 EUR iki 1250 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijos vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo.);
 • Vietnamo viza ~ 45 USD;
 • Kambodžos viza ~ 33 USD;
 • Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą);
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai (privalomi!) vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos;
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.
   

Papildoma informacija

 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami;
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis;
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų;
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.);
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams;
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.
Kelionė neturi atsiliepimų.

Keliavai? Palik atsiliepimą

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!