KELIONIŲ ĮSPŪDŽIŲ AGENTŪRA
Mob. +370 650 17303
Turite klausimų? Skambinkite

Egiptas

+370 650 17303 Greita užklausa

Lietuvos Respublikos piliečiams reikalingi dokumentai:
• pasas, galiojantis mažiausiai 6 mėn. po atvykimo į Egiptą datos;
• viza.

Lietuvos Respublikos piliečiams Egipto vizos yra būtinos. Turistiniais tikslais į Egiptą atvykstantys Lietuvos Respublikos piliečiai vizą gali gauti kirsdami Egipto sieną (oro uoste) arba už Egipto vizą susimokama perkant kelionę agentūroje. Viza suteikia teisę šalyje būti 30 dienų.
Verslo, studijų ar kitais tikslais į Egiptą vykstantiems LR piliečiams rekomenduojama iš anksto gauti Egipto vizą Lietuvai akredituotoje Egipto ambasadoje Danijoje.
Dėl vizos galiojimo pratęsimo Lietuvos Respublikos piliečiai turi kreiptis į Egipto pasų ir imigracijos biurus, esančius didžiuosiuose Egipto miestuose. Asmenys, kurie Egipte lankėsi ilgiau nei leidžia jų turima viza, išvykdami iš Egipto gali susidurti su sunkumais, gali būti pareikalauta sumokėti baudą.

REKOMENDACIJOS DĖL KELIONIŲ SAUGUMO
Egiptas yra Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos sudarytame valstybių, į kurias vykstant Lietuvos piliečiams rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, sąraše. Ar vykti į konkrečią valstybę, keliautojas turi nuspręsti pats.

NAUDINGI PATARIMAI
• Rekomenduotina rengtis kukliai, ypač lankantis religiniuose objektuose, turguose, kaimiškose vietovėse. Moterims vertėtų rinktis rūbus, dengiančius kojas bent iki kelių ir rankas iki alkūnių.
• Alkoholio vartojimas viešose vietose (išskyrus licencijuotus restoranus) yra draudžiamas.
• Narkotinių medžiagų turėjimas, vartojimas ar gabenimas yra laikomas sunkiu nusikaltimu, už kurį taikomos itin griežtos bausmės.
• Griežtai draudžiama fotografuoti karinius objektus, valstybines įstaigas ir ambasadas, tiltus, kanalus, įskaitant Sueco kanalą, uniformuotus pareigūnus. Taip pat gali būti taikomi apribojimai norint nufotografuoti užsienio šalių ambasadas, tarptautinių organizacijų pastatus, kai kuriuos religinės paskirties objektus.
• Prieš kelionę verta pasirūpinti sveikatos draudimu, kuris, prireikus, padengtų gydymo Egipte ir/ar repatriacijos išlaidas.
• Nutarus Egipte išmėginti ekstremalų sportą (nardymas, paviršinis nardymas, jėgos atitvarai ir pan.) reikėtų rinktis tik licencijuotą ir gerai žinomą tokių paslaugų teikėją. Prieš nardant vertėtų įsitikinti, kad nardymo organizatorius ir jo siūlomas inventorius atitinka saugumo reikalavimus. 
• Maudymasis Nilo upėje ar Nilo vandens gėrimas gali sukelti rimtų infekcinių ir/ar parazitinių susirgimų.
• Su savimi visada reikėtų turėti paso ir vizos kopiją.

Greita užklausa
Captcha
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas. Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu: +370 650 17303

Mumis gali pasitikėti

Pagalba klientui 24/7

Turite klausimų ar susidūrėte su problema? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes nedelsiant Jums padėsime!

Viskas vienose rankose

Padėsime užsisakyti bilietus, rasti tinkamą kelionę ar gauti vizą. Taupykite savo laiką viską tvarkydami mūsų įmonėje.

Kelionių draudimas

Siekdami optimalių rezultatų, bendradarbiaujame su "BTA Insurance Company" SE filialo Lietuvoje draudimo kompanija. Jums galime pasiūlyti visus teikiamus draudimo produktus.

Vizų išdavimo lyderiai

Greitai ir kokybiškai sutvarkome dokumentus visų tipų vizoms gauti į Rusiją, Baltarusiją, Kiniją, Kazachstaną

Partneriai

Tallink
Stenaline
Ollex
MSC Cruises
Kautra
Hotelston
Ecolines
DFDS Seaways
Amadeus

Geriausių pasiūlymų prenumerata!